اخبار و تازه ها
اخبار جزئیات خبر > اخبار و تازه ها - جزئيات اخبار
جانشین سپاه آق قلا:
"قدس" متعلق به همه مسلمین است

به گزارش اسپی دژ :سرگرد پاسدار مصطفی صفری جانشین سپاه آق قلا به خبرنگار ما گفت : سرگرد پاسدار مصطفی صفری در نشست خبری با اصحاب رسانه گلستان به مناسبت روز قدس گفت: بیت المقدس و قدس، متعلق به همه مسلمانان است و باید به آغوش اسلام بازگردد.
وی در این نشست با بیان اینکه، امسال نیز همه مسلمانان انزجار خود را از رژیم غاصب صهیونیستی اعلام خواهند کرد، افزود: شعار مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا شعار همیشگی آزادگان جهان بوده و امید است با تدابیر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) هرچه زودتر شاهد نابودی رژیم غاصب صهیونیستی باشیم و ان‌شاالله به‌ زودی در قدس شریف به امامت رهبر معظم انقلاب نماز می‌خوانیم.

جانشین سپاه شهرستان آق قلا در ادامه تصریح کرد: اقدامات رژیم غاصب و کودک کش اسرائیل در حمله به مردم مظلوم فلسطین و کشتار بی رحمانه کودکان غزه را محکوم می کنیم و بار دیگر در راهپیمایی روز قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با حضور در راهپیمایی باشکوه روز قدس، ندای آزادی قدس را سر می دهیم که قدس، متعلق به مسلمین است و باید به آنان بازگردد.

سرگرد صفری در پایان سخنان خود با اشاره به مسیرهای راهپیمایی روز قدس در شهرستان گفت: امسال راهپیمایی روز قدس با حضور پرشور مردم از ساعت ۱۱ صبح از مسیر میدان وحدت تا فلکه قدس در شهرستان آق قلا برگزار می شود.
 
    گروه خبري   :   شهرستان - تصویری تاریخ    :   1401/02/09 تعداد دفعات مشاهده    :   658 بار ساعت    :   01:48:51
نظرات کاربران
نظرشما
نام
 
آدرس صندوق الکترونیکی
   
نظرات کاربران
 

 
آخرین اخبار سایت
در حال بارگذاری