اخبار و تازه ها
اخبار جزئیات خبر > اخبار و تازه ها - جزئيات اخبار
کنکور سراسری 97
آغاز کنکور سراسری در شهرستان آق قلا

کنکور سراسری همزمان با سراسر کشور بارقابت گروههای علوم ریاضی و علوم انسانی در دو حوزه این شهرستان آغاز شد.
 
 
 
 
 
 
 
به گزارش راه اسپی دژ ، کنکور سراسری همزمان با سراسر کشور بارقابت گروههای علوم ریاضی و علوم انسانی در دو حوزه این شهرستان آغاز شد.
 
محمود نسرکانی مدیر آموزش و پرورش آق قلا و رئیس ستاد برگزاری کنکور این شهرستان گفت: در گروه علوم ریاضی 57 داوطلب شامل 23 خانم و 34 آقا و در گروه علوم انسانی347 داوطلب شامل 188 خانم و 159 آقا در دو حوزه علامه حلى و امام صادق باهم رقابت می کنند.
 
وی افزود: این آزمون عصر امروز با رقابت 9 داوطلب گروه هنر شامل 8 خانم و 1 آقا ادامه خواهد داشت. امسال در شهرستان آق قلا 1248 داوطلب در آزمون سراسری طی صبح و عصر امروز و فردا باهم به رقابت می پردازند.
 
مدیر آموزش و پرورش آق قلا ، تشکیل کمیته فرعی تأمین آزمون سراسری در این شهرستان باهمکاری فرمانداری را برای اولین سال ضمن رفع مشکلات کمبود انرژی و تجهیزات لازم، در ارتقای امینیت و کبفیت برگزاری برگزاری این آزمون مفید بیان کرد.
 
نسرکانی استقرار یک پزشک در هر حوزه برگزاری آزمون باهمکاری شبکه بهداشت و درمان، اکیپ امدادونجات هلال احمر،شستشوی محوطه مدارس و خیابانهای منتهی به حوزه های برگزاری آزمون،کنترل سیستم های سرمایشی و برق حوزه های برگزاری و تأمین امنیت را در برگزاری آزمون سراسری امسال مؤثر بیان کرد.
 
همچنین گفتنی است یک نماز خانه برای استقرار والدین دانش آموزان اختصاص یافته است تا والدین در نهایت آرامش فرزندان خود را همراهی کنند
 
انتهای پیام/
 
 
 
 
    گروه خبري   :   شهرستان تاریخ    :   1397/04/07 تعداد دفعات مشاهده    :   552 بار ساعت    :   12:15:55
نظرات کاربران
نظرشما
نام
 
آدرس صندوق الکترونیکی
   
نظرات کاربران
 

 
آخرین اخبار سایت
در حال بارگذاری