اخبار و تازه ها
اخبار جزئیات خبر > اخبار و تازه ها - جزئيات اخبار
سرپرست فدراسیون جهانی کبدی؛
آکادمی تخصصی کبدی در گلستان کلنگ زنی می شود

عباس اورسجی در گفت و گو با خبرنگار اسپی دژ، اظهار کرد: فدراسیون کبدی ایران با برنامه های راهبردی 6 استراتژی اساسی را در دستور کار فعالیت های خود قرار داد که این موضوع دستاوردهای زیادی را از جمله قهرمانی در مسابقات آسیایی جاکارتا را شامل حال ما کرد.

رییس فدراسیون کبدی خاطرنشان کرد: در آینده نزدیک برای بازی های آسیایی حاضر خواهیم شد و در این راستا نیز از آبان ماه اردوهای تیم ملی در دو بخش آقایان و بانوان تشکیل می شود که در آقایان از مربی ایرانی و در بخش بانوان نیز از مربی هندی بهره خواهیم برد.

وی در خصوص وضعیت احداث آکادمی تخصصی کبدی در گرگان نیز افزود: پیگیری های لازم در حال انجام شدن است، روز گذشته جلسه ای را با مدیر کل ورزش داشته ایم و اطلاعات کافی را به دست آوردیم ضمن اینکه در همان ابتدا برنامه های خود در این خصوص را به وزیر ورزش و جوانان ارائه دادیم که مورد استقبال ایشان قرار گرفت به همین جهت اگر مطابق برنامه پیش روی کنیم این آکادمی سال آینده در گرگان کلنگ زنی می شود.

سرپرست فدراسیون جهانی کبدی از برگزاری دو مسابقه جهانی در ایران خبرداد و گفت: در سال آینده ایران میزبان مسابقات جهانی کبدی ساحلی و قهرمانی جوانان جهان خواهد بود.

انتهای پیام/
    گروه خبري   :   ورزشی تاریخ    :   1400/07/20 تعداد دفعات مشاهده    :   51 بار ساعت    :   23:19:45
نظرات کاربران
نظرشما
نام
 
آدرس صندوق الکترونیکی
   
نظرات کاربران
 

 
آخرین اخبار سایت
در حال بارگذاری