اخبار و تازه ها
اخبار جزئیات خبر > اخبار و تازه ها - جزئيات اخبار
جمعه امید؛
استاندار گلستان مهمان روستاهای آق قلا

به گزارش اسپی دژ : استان گلستان که بی شک از چندین حیث ایرانی کوچک و یک مدل کوچک شده از این کشور عزیز است در عین دارا بودن سرسبزی، اقلیم های زیبا و دلنشین در بخش از پهنه خود مناطق محروم و کمتر توسعه یافته ای را در خود جای داده است که در طول دهه های مختلف نیز این محرومیت به دلیل فقدان تدبیر درست دچار عقب ماندگی های توسعه ای مضاعف شده است.
از طرفی دکتر علی محمد زنگانه به تاسی از رئیس دولت از ابتدای کار خود تلاش کرده است در عین رسیدگی به امور خطیر استانداری در مرکز با حضور در شهرستانها از نزدیک شاهد مسائل، مشکلات و دغدغه های مردم و مسئولان شهرستانهای 14 گانه استان گلستان باشد، شهرستانهایی سرشار از ظرفیت های بکر و منابع طبیعی و انسانی بی نظیر که در صورت توجه می توانند به محور توسعه منطقه تبدیل شوند
.استاندار گلستان به همراه مهندس رمضانعلی سنگدوینی نماینده مرم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی و تعدادی از مدیران کل ستادی و مدیران کل دستگاههای خدمات رسان صبح امروز وارد شهرستان آق قلا شد و در بدو ورود با حضور در گلزار شهدای این شهرستان با آرمانهای شهدا و ایثارگران تجدید میثاق کرد.
 
دکتر علی محمد زنگانه با حضور در روستای گوگ تپه با مردم این این روستا دیدار و گفت و گو کرده و از نزدیک با دغدغه ها، مشکلات و انتظارات آنها آشنا شد که مشکلاتی از جمله آب کشاورزی از مهم ترین مسائل مطرح شده در این دیدارها بود.
وی با حضور میدانی در سد وشمگیر به عنوان یکی از سدهای مهم اثرگذار استان گلستان به بررسی وضعیت آبگیری، ظرفیت سد، میزان ذخیره آب و نحوه انشعابات تزریق آب به حوزه کشاورزی، لایروبی رودهای منتهی به سد و مسائل دیگر آن پرداخت.

استاندار گلستان در ادامه به روستای محروم وحدت اسلامی رفت که با استقبال گرم مردم مواجه و به همراه معاونین و مدیران کل ستادی و دستگاههای اجرایی استان گلستان با آنها نیز دیدار و گفت و گو کرد.

گفتنی است استاندار گلستان در پایان این سفر یک روزه در شورای اداری شهرستان آق قلا به منظور جمع بندی مسائل سفر و مصوبات آن حضور پیدا خواهد کرد
 
 
 
 
 
    گروه خبري   :   شهرستان - تصویری تاریخ    :   1400/10/24 تعداد دفعات مشاهده    :   24 بار ساعت    :   14:54:25
نظرات کاربران
نظرشما
نام
 
آدرس صندوق الکترونیکی
   
نظرات کاربران
 

 
آخرین اخبار سایت
در حال بارگذاری