اخبار و تازه ها
اخبار جزئیات خبر > اخبار و تازه ها - جزئيات اخبار

اعلام مسیرهای راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان آق قلا

امانگلدی ضمیرفرماندار و رئیس ستاد برگزاری مراسم٬مسیرهای راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان آق قلا را اعلام کرد.
 
 
 
 
 
 
امانگلدی ضمیر"در گفتگوی اختصاصی با پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی فرمانداری، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مسلمانان از درگاه احدیت،یاد و خاطره امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی را گرامیداشت و گفت:مسیر راهپیمایی در شهر آق قلا راس ساعت 10 صبح از میدان وحدت به سمت میدان قدس و در شهر انبار الوم بخش وشمگیر ساعت 11 صبح از میدان امام( فلکه بخشداری)تا گلزار شهدای غواص این شهر برگزار خواهد شد.
فرماندارشهرستان آق قلا افزود:تمهیدات لازم به منظور حضور مردم و برگزاری باشکوه راهپیمایی درشهرستان فراهم شده و برنامه های مختلفی برای روز راهپیمایی تدارک دیده شده است.
رئیس ستاد هماهنگی برگزاری یوم الله روز جهانی قدس شهرستان آق قلا اظهار کرد:راهپیمایی روز جهانی قدس تجلی اعتقاد،بیداری و همدلی مسلمانان جهان است و حضور گسترده و باشکوه مردم،نظام مقدس جمهوری اسلامی را در مقابل توطئه های دشمنان بیمه خواهد کرد.
‹‹ضمیر››در خاتمه این گفتگو تصریح کرد:مردم متدین و ولایتمدار شهرستان آق قلا همگام با سراسر کشور و سایر کشورهای دیگر٬در حمایت از آرمان‌های امام راحل و پشتیبانی از مقام معظم رهبری،امسال نیز در راهپیمایی روز قدس،با حضور پرشور و انقلابی٬ خشم و انزجار خود را از رژیم غاصب و جعلی اسرائیل به جهانیان اعلام خواهند کرد.
انتهای پیام/

    گروه خبري   :   شهرستان تاریخ    :   1398/03/10 تعداد دفعات مشاهده    :   872 بار ساعت    :   01:31:39
نظرات کاربران
نظرشما
نام
 
آدرس صندوق الکترونیکی
   
نظرات کاربران
 

 
آخرین اخبار سایت
در حال بارگذاری