اخبار و تازه ها
اخبار جزئیات خبر > اخبار و تازه ها - جزئيات اخبار
نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس:
افزایش بهای برق شایسته مردم رنج دیده از قطعی برق در گرمای تابستان نیست

به گزارش اسپی دژ : رمضانعلی سنگدوینی گفت: موضوع تغییر تعرفه های برق استان گلستان به گرمسیری در سفر معاون هماهنگی توانیر به استان گلستان مطرح شد.
نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: برخی از روزهای تابستان مردم گلستان دمای بیش از 50 درجه سانتیگراد را تجربه کردند و دمای هوا در تابستان امسال نسبت به سال های گذشته بی سابقه بود ولی تعرفه برق مردم گرگان گرمسیری نیست.

سنگدوینی بیان کرد: بنا بود دیتاها و اطلاعات لازم را توانیر از هواشناسی دریافت کند و پس از انعکاس گزارشات وزارت نیرو نسبت به شرایط تعرفه برق گرمسیری استان گلستان تصمیم گیری کند.

وی افزود: در کمیسیون انرژی نیز در این خصوص بحث و گفتگو شده و یکی از نمایندگان کمیسیون انرژی در این راستا به وزارت نیرو مراجعه کرده است و تمام تلاش ما این است که این مشکلات مردم را برطرف کنیم.

این مقام مسئول بیان کرد: در تابستان امسال مردم گرگان هم قطعی آب و هم گرمای بی سابقه و قطعی برق را تجربه کردند و شایسته مردم نیست که با تحمل این رنج و مشقت ها بهای برق را چند برابر بپردازند.

سنگدوینی ابراز داشت: از وزارت نیرو این مسئله را پیگیری می کنیم و در هفته آینده نیز با معاونان وزارت نیرو این مسائل را در میان خواهیم گذاشت.
    گروه خبري   :   شهرستان تاریخ    :   1400/07/13 تعداد دفعات مشاهده    :   109 بار ساعت    :   07:48:44
نظرات کاربران
نظرشما
نام
 
آدرس صندوق الکترونیکی
   
نظرات کاربران
 

 
آخرین اخبار سایت
در حال بارگذاری