اخبار و تازه ها
اخبار جزئیات خبر > اخبار و تازه ها - جزئيات اخبار
امامان جمعه اهل سنت و تشیع انبارالوم :
انقلاب اسلامی ایران عامل وحدت و امنیت در منطقه است

امامان جمعه اهل سنت و تشیع انبارالوم در دیدار با مسئولین ناحیه مقاومت بسیج سپاه آق قلا گفتند : انقلاب اسلامی ایران عامل وحدت و امنیت در منطقه است

 

 
 
 
 
 
به گزارش راه اسپی دژ، به مناسبت ایام الله دهه فجر،مسئول نمایندگی وفرماندهی سپاه آقلا با حجت الاسلام والمسلمین شیخی، امام جمعه شهرانبارالوم و همچنین آخوند امدادی، امام جمعه اهل تسنن شهرانبارالوم دیدار کردند،

دراین دیدار حجت الاسلام والمسلمین شیخی شیخی ضمن عرض خیرمقدم تبریک چلمین سالگرد انقلاب اسلامی و تسلیت بمناسبت ایام شهادت حضرت فاطمه(س) گفت :هرکجاسپاه و بسیج مردمی وارد شدند، قائله های زیادی به پایان رسید.

وی افزود : این رشادت وایثار و روحیه شهادت طلبی بود که ما پیروزشدیم وازشرایط سخت گذر کردیم و امروز به عامل وحدت و امنیت در منطقه تبدیل شدیم.

امام جمعه اهل تشیع شهرانبارالوم خاطر نشان کرد : امروز نیز ما همان شرایط سخت راداریم که ان شاءالله با همان روحیه رشادت و ایثارگری از این شرایط عبور کرده و به پیروزی نهایی خواهیم رسید.

همچنین آخوند امدادی نیز دراین دیدار بابیان حدیثی از پیامبراکرم(ص) تصرح کرد : جامعه به دوچیز احیتاج دارد، اول علما و دوم رهبری. این دو باعث ایجاد امنیت و آسایش در جامعه هستند که که خلاء آنها باعث از بین رفتن این دو مهم می شود.

وی خاطر نشان کرد : با برکت انقلاب اسلامی شیعه واهل سنت با امنیت وآرامش کامل درکنارهم زندگی میکنند.

 
 
 
 
 

خبرگزاری بسیج آق قلا

انتهای پیام/

 
    گروه خبري   :   شهرستان تاریخ    :   1397/11/20 تعداد دفعات مشاهده    :   675 بار ساعت    :   14:06:53
نظرات کاربران
نظرشما
نام
 
آدرس صندوق الکترونیکی
   
نظرات کاربران
 

 
آخرین اخبار سایت
در حال بارگذاری