اخبار و تازه ها
اخبار جزئیات خبر > اخبار و تازه ها - جزئيات اخبار

اهداء دو هزار سند املاک علوی به صورت رایگان در آق قلا + تصاویر

مراسم اهداء 2 هزار سند املاک بنیاد مستضعفان "املاک علوی" به اقشار کم‌درآمد و محروم شهرستان آق‌قلا در سالن ورزشی ولایت انبارالوم برگزار شد.
 
 
 
 
 
 
 
به گزارش راه اسپی دژ، مراسم اهداء 2 هزار سند املاک بنیاد مستضعفان "املاک علوی" به اقشار کم‌درآمد و محروم شهرستان آق‌قلا با حضور "محمد سعیدی کیا" ریاست محترم بنیاد مستضعفان کشور، فرماندار،ائمه جمعه و جماعات و اقشار مختلف مردم در سالن ورزشی ولایت انبارالوم برگزار شد.
 
مسعود بهادران مدیرکل امور استان‌های سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان کشوردر این مراسم گفت : برای نخستین بار طرح بزرگ و ملی محرومیت‌زدایی در حوزه کشاورزان کم برخوردار, یک‌هزار و 380 فقره اسناد اراضی کشاورزی به مردم شهر انبار الوم از توابع شهرستان آق‌قلا اهداء شد.
 
مدیرکل امور استان‌های سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان کشور تصریح کرد: در اجرای چهل و ششمین مرحله از واگذاری اسناد املاک و اراضی علوی 2 هزار فقره اسناد با کاربری کشاورزی و مسکونی به صورت رایگان به مردم شهرستان آق‌قلا اهدا شد.
 
بهادران گفت : مساحت این 2 هزار فقره اسناد, یک هزارو 934 هکتار به ارزش 318 میلیارد ریال است که از این مقدار, یک هزارو 900 هکتار مربوط به اراضی کشاورزی به ارزش 240 میلیارد ریال می باشد.
 
 
مدیر کل امور استان‌های سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان کشور اظهار کرد: 620 فقره از اسناد اهدایی نیز کاربری مسکونی دارد که مساحت آن 34 هکتار به ارزش 78 میلیارد ریال است و اجرای این طرح ویژه اهدا اسناد اراضی کشاورزی در راستای منویات مقام معظم رهبری در جهت محرومیت‌زدایی در مناطق کم‌برخوردار است.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/
 
 
    گروه خبري   :   شهرستان تاریخ    :   1397/02/19 تعداد دفعات مشاهده    :   164 بار ساعت    :   09:08:22
نظرات کاربران
نظرشما
نام
 
آدرس صندوق الکترونیکی
   
نظرات کاربران
 

 
آخرین اخبار سایت
در حال بارگذاری