اخبار و تازه ها
اخبار جزئیات خبر > اخبار و تازه ها - جزئيات اخبار

بازدید میدان استاندار گلستان از وضعیت سیل در آق قلا + تصاویر

بازدید میدانی استاندار گلستان از کانال های انحرافی ایجاد شده جهت کاهش خسارات وارده از وقوع سیل در شهرستان آق قلا صورت گرفت.

 

 
 
 
 
 
 
به گزارش راه اسپی دژ ، بعد از ظهر امروز چهارشنبه 29 اسفند ماه 97 ، بازدید میدانی حجت الاسلام "نور مفیدی" نماینده ولی فقیه در استان ، " هاشمی"‌ استاندار گلستان ، "ضمیر" فرماندار آق قلا ، "هزارجریبی" نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی و مدیران کل دستگاه های اجرایی استان و شهرستان ، از کانال های انحرافی ایجاد شده جهت کاهش خسارات وارده از وقوع سیل در شهرستان آق قلا صورت گرفت.

رئیس ستاد بحران استان گلستان در گفتگو با خبرنگار ما گفت : آب های روان از گنبدکاووس به سمت سد وشمگیر و شهرستان آق قلا در حال پیشروی می باشند ، در این مناطق پل ها پاسخگوی حجم آب نخواهند بود که طبیعتاً احساس خطر خواهیم کرد.

وی افزود : به همین جهت آب های سطحی به سمت کانال ها و زمین های زراعی هدایت می شوند تا خسارتی برای شهروندان به وجود نیاید.

سید مناف هاشمی گفت : نگرانی اصلی ما عبور آب از شهرستان های آق قلا ، گمیشان و بندر ترکمن است که در این جهت شکاف های انحرافی برای کم شدن فشار و حجم آب در حال حفر شدن است.

استاندار گلستان گفت : برخی از روستاهای شهرستان آق قلا دچار آبگرفتگی‌ شده اند که ما اکنون در مسیر گرگان رود شکاف هایی ایجاد کرده ایم تا از حجم آب کاهش پیدا کند ، درحال حاضر خوشبختانه مردم شریف این شهرستان همراه با تمامی دستگاه های حوزه بحران، ارتش ، سپاه و... به کمک ما آمده اند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

انتهای پیام/

 
    گروه خبري   :   شهرستان تاریخ    :   1397/12/29 تعداد دفعات مشاهده    :   869 بار ساعت    :   22:52:57
نظرات کاربران
نظرشما
نام
 
آدرس صندوق الکترونیکی
   
نظرات کاربران
 

 
آخرین اخبار سایت
در حال بارگذاری