اخبار و تازه ها
اخبار جزئیات خبر > اخبار و تازه ها - جزئيات اخبار
فعال اقتصاد مقاومتی در آق قلا؛
بجای کار دولتی، کارگاه تولید صنایع چوب و CNC راه اندازی کردیم

چند سالی است که با لبیک به فرمان رهبری به همراه 4 نفر در این کارگاه تولید صنایع چوب و CNC مشغول فعالیت هستیم.

 

 
 
 
 
 
به گزارش راه اسپی دژ، اقتصاد مقاومتی اصطلاحی است که این روزها نقل محافل خبری و اقتصادی کشور شده و بسیاری آن را راهکار مناسبی برای این روزهای اقتصاد کشور و شرایط تحریم های بی سابقه ای که به کشورمان تحمیل شده می دانند.

اقتصاد مقاومتی یعنی آن اقتصادی که در شرایط فشار، در شرایط تحریم، در شرایط دشمنی ها و خصومت های شدید می تواند تعیین کننده ی رشد و شکوفایی کشور باشد.

یوسف ایزدی سرپرست این کارگاه صنایع چوبی به خبرنگا ما می گوید : چند سالی است که این کارگاه را افتتاح کردیم و به همراه 4 نفر در این کارگاه تولید صنایع چوب و CNC مشغول فعالیت هستیم.

وی افزود : با توجه به شعار سال که چند سالی است مقام معظم رهبری بر اقتصادمقاومتی تاکید دارد ما نیز به فرمایشات ایشان لبیک گفته و این کار را شروع کردیم و تمامی صنایع چوبی از قبیل نقش و نگار های روی چوب و تخت و سرویس جهیزیه و خواب را تهیه میکنیم .

ایزدی ادامه داد : علاوه بر این مکان، در کارگاه دیگر نجاری نیز 4 نفر دیگر را مشغول به کار کردیم.

 
 

این فعال اقتصاد مقاومتی خاطر نشان کرد : من به عنوان یک جوان به کار دولتی بسنده نکردم و به تولیدات داخلی تکیه کردم تا علاوه بر ایجاد اشتغال به پیشرفت جامعه خود نیز کمک کنم.

یکی از نفرات مشغول به کار در این کارگاه در گفت و گوی کوتاهی به خبرنگار ما گفت : من در حدود 25 سال در کار رنگ صنایع چوبی هستم و مدت زیادی را در تهران کار میکردم. اما با افتتاح این کارگاه ، به محل زندگی خود برگشتم تا به راحتی و با علاقه بیشتر در این عرصه فعالیت کنم.

در پایان از دولت درخواست دارم به کارگاه هایی که تولید داخلی و اشتغال کمک میکند تسهیلات اعطا کند تا افراد مختلف برای سرمایه گذاری ترغیب شوند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

انتهای پیام/

 
    گروه خبري   :   شهرستان تاریخ    :   1396/09/09 تعداد دفعات مشاهده    :   513 بار ساعت    :   07:08:39
نظرات کاربران
نظرشما
نام
 
آدرس صندوق الکترونیکی
   
نظرات کاربران
 

 
آخرین اخبار سایت
در حال بارگذاری