اخبار و تازه ها
اخبار جزئیات خبر > اخبار و تازه ها - جزئيات اخبار
با حضور بخشدار مرکزی آق قلا ؛
برگزاری نشست خبری برپایی نوروزگاه گردشگری روستایی آق قلا + تصاویر

نشست خبری وصمیمی برپایی نوروزگاه گردشگری روستایی آق قلا با حضور بخشدار مرکزی این شهرستان برگزار شد.

 

 
 
 
 
 
به گزارش خبرنگار راه اسپی دژ ، پنجشنبه 9 اسفند ماه نشست صمیمی "اسمعیل آرخی" بخشدار مرکزی شهرستان آق قلا با اصحاب رسانه و فعالین فضای مجازی شهرستان با مضمون همفکری و هم اندیشی جهت "برپایی نوروزگاه گردشگری روستایی" در بخش مرکزی شهرستان آق قلا با حضور برخی از مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان برگزار شد‌.
بخشدار مرکزی آق قلا گفت: هدف از برپایی دهکده گردشگری روستایی در بخش مرکزی شهرستان آق قلا و برگزاری نوروزگاه، احیای فرهنگ و آداب و رسوم بومی و محلی این منطقه از کشور عزیزمان و معرفی آن به مسافران و گردشگران و نسل جوان است.

وی بیان کرد : نقش اصلی در اجرای دهکده گردشگری روستایی را دهیاران این بخش برعهده دارند که با توجه نوروزگاه سال گذشته ،تلاش به سزایی را در این عرصه از خودشان به ارمغان آورده اند.

آرخی همچنین معرفی مناطق و جاذبه های گردشگری شهرستان آق قلا را از دیگر اهداف این دهکده گردشگری روستایی ذکر کرد. 

در این نشست مسائلی همچون ؛ ایجاد سلامت غذایی و بهداشتی در محصولات مورد عرضه ، استفاده از آلاچیق های قوم ترکمن ، به کار گیری از فرهنگ ، آداب و رسوم سایر اقوام شهرستان در حین مناسب سازی محیط ، ایجاد امکانات رفاهی برای گردشگران و جذب و ساماندهی گردشگر به این شهرستان، توسط اصحاب رسانه و فعالین عرصه فرهنگی و مجازی شهرستان آق قلا مطرح گردید.

طی این نشست مقرر گردید؛ نشستی دیگر جهت جمع بندی و تصمیم گیری نهایی مرتبط با برپایی دهکده گردشگری روستایی با حضور فعالان رسانه ای ، فرهنگی ، هنری و مجازی برگزار گردد.

 
 
 
 
 
 

انتهای پیام/

 
    گروه خبري   :   شهرستان تاریخ    :   1397/12/10 تعداد دفعات مشاهده    :   679 بار ساعت    :   12:24:15
نظرات کاربران
نظرشما
نام
 
آدرس صندوق الکترونیکی
   
نظرات کاربران
 

 
آخرین اخبار سایت
در حال بارگذاری