اخبار و تازه ها
اخبار جزئیات خبر > اخبار و تازه ها - جزئيات اخبار
فرمانده سپاه شهرستان آق قلا در همایش حماسه سازان بسیج:
بسیج معجزه انقلاب ما بود

به گزارش خبرنگار سایت اسپی دژ : سرهنگ مصطفی لو در این مراسم گفت: همانطورکه انبیاء الهی برای انجام رسالت خودمعجزاتی داشتند امامین انقلاب هم نیاز به چیزی مانند معجزه داشتند که همین بسیج معجزه انقلاب مابود زیرا همواره ودرهمه فتنه ها یاریگر انقلاب بود مثلا در۸ سال دفاع مقدس، درفتنه های دهه ۶۰ وفتنه های ۷۸ و۸۸ و۹۶ این لشکر مخلص خدا بخوبی رفع فتنه کرد . البته این تفکر الهی محدود به مرزهای جغرافیایی نشد وبه اقصا نقاط عالم رسید والگوی خوبی برای مقابله بااستکبارشد که پرچمدار این تفکر شهید حاج قاسم سلیمانی عزیز بود حواسمان باشد که این تفکر راقدربدانیم زیرا اگه شاکراین نعمت الهی نباشیم بشدت آسیب خواهیم دید .
وی افزود : استکبهار جهانی همواره در فکر استحاله این تفکر بوده وبدنبال ازبین بردن اصل وفرع این شجره طیبه میباشد که بادرایت امام خامنه ای این تفکر تا دل آمریکا واروپا پیش رفته ودرحال جهانی شدن است که نشانه های آن دراقصی نقاط عالم قابل ملاحظه است که این موضوع راازبیانیه گام دوم انقلاب میشود درک نمود. قطعادشمنان آرزوی نابودی این تفکررابه گور خواهند برد و ما با این تفکر جهان را می توانیم مدیریت کنیم .

به مناسبت هفته بسیج همایش حماسه سازان بسیج با سخنرانی فرمانده سپاه آق قلا سرهنگ مصطفی لو ، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سرهنگ سجادی ، بخشدار ، امامان جماعت و مردم انقلابی و همیشه در صحنه در روستای شیخ تپه این شهرستان برگزار شد
    گروه خبري   :   شهرستان - تصویری تاریخ    :   1400/09/03 تعداد دفعات مشاهده    :   40 بار ساعت    :   08:16:08
نظرات کاربران
نظرشما
نام
 
آدرس صندوق الکترونیکی
   
نظرات کاربران
 

 
آخرین اخبار سایت
در حال بارگذاری