اخبار و تازه ها
اخبار جزئیات خبر > اخبار و تازه ها - جزئيات اخبار
استاندار گلستان :
بسیج مقبولیتی فراتر از مرزهای ملی دارد

به گزارش اسپی دژ : علی محمد زنگانه استاندار گلستان به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج آمده است: شجره طیبه بسیج که با درایت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) بنا شد، همواره در طول انقلاب اسلامی منشأ خیر و برکت بوده و در لحظه لحظه تاریخ پر فراز و نشیب جمهوری اسلامی نقش آفرینی نموده است.
در ادامه این پیام اضافه شد:‌ امروز بسیج به آنچنان بالندگی و توانمندی رسیده است که در حوزه های مختلف فرهنگی، عقیدتی، سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و حتی بهداشتی یاری بخش مردم شریف بوده و توانسته است بارهای سنگینی را از دوش نظام مقدس جمهوری اسلامی بردارد.

استاندار گلستان در این پیام خاطرنشان کرد:‌ به فرموده رهبر معظم انقلاب بسیج مکتبی ترین و مردمی ترین نیروی مقاومت جهانی است و این پاره تن مردم، توانسته است مقبولیتی فراتر از مرزهای ملی کسب کند و دستگیر تمامی مظلومان در اقصی نقاط دنیا باشد.

زنگانه فرا رسیدن هفته بسیج را به عموم مردم به ویژه بسیجیان استان که خالصانه در مسیر رشد و پیشرفت گلستان گام بر می دارند و با پیروی از ولایت، زمینه بالندگی و سربلندی استان و کشور را فراهم می آورند، تبریک گفت اظهار امیدواری کرد همراهی بسیج با کادر بهداشت و درمان در قالب طرح شهید سلیمانی، به کنترل هرچه بهتر و سریعتر این ویروس منحوس منجر گردد.
    گروه خبري   :   اجتماعی - فرهنگی تاریخ    :   1400/08/30 تعداد دفعات مشاهده    :   38 بار ساعت    :   03:59:11
نظرات کاربران
نظرشما
نام
 
آدرس صندوق الکترونیکی
   
نظرات کاربران
 

 
آخرین اخبار سایت
در حال بارگذاری