اخبار و تازه ها
اخبار جزئیات خبر > اخبار و تازه ها - جزئيات اخبار
رئیس بیمارستان آل جلیل شهرستان آق قلا:
بیمارستان آل جلیل آق قلا با همکاری نیکوکاران در آستانه تحول عظیم قرار دارد

ریاست بیمارستان آل جلیل شهرستان آق قلا دکتر زارع در نشست با نیکوکاران شهرستان آق قلا گفت : هدف اصلی از تشکیل جلسه امروز این است که در دوران پیک پنجم کرونا که وخیم ترین و شدیدترین پیک کرونا بوده شما عزیزان به مدد بیمارستان شتافتید و پشتیبان و مایع دلگرمی پرسنل بیمارستان بوده اید که الحمدلله به کمک هم توانستیم این پیک را پشت سر بگذاریم.
دکتر زارع افزود : این نشست را محوریت تحول در بیمارستان آل جلیل آق قلا دانست و عنوان کرد : من بسیار خوشحال و خرسندم که این نوید را به شما بدهم که این بیمارستان درآستانه تحولی عظیم قرار دارد و این تحول محقق نخواهد شد مگر با حضور بزرگانی چون شما که بیایید مثل همیشه در کنار ما و پرسنل بیمارستان دست همکاری همدیگر را بفشاریم.

رییس بیمارستان آل جلیل در ادامه بیان کرد: ذخایر و توانمندی های بالقوه ای در این بیمارستان نهفته است که برای بالفعل درآمدن هر کدام جهت تحول و پیشرفت نیاز به یک محرک و زمینه مساعد دارد، که یکی از آنها برگزاری جلساتی این چنینی با نیکوکاران می باشد.

وی افزود: برگزاری جلسه جهت تحول با ذینفعان ما که از دو گروه داخلی و خارجی تشکیل میشوند نیز می تواند بسیار مهم باشد که ذینفعان خارجی ما همه مردم آق قلا هستند و لازم هست که حرف آن ها را بشنویم تا نیاز آن ها را بدانیم که در جهت تامین خواسته ها و نیاز های درمانی آنان تلاش خواهیم کرد.

دکتر زارع سپس خاطرنشان کرد: این گروه اولین گروه نیست و جلسات با حضور گروه های مختلف و به صورت رندوم از بین همراهان بیماران و بیماران ترخیص شده نیز برای دریافت نقطه نظر آنها برگزار خواهد شد.

ریاست بیمارستان آل جلیل آق قلا گفت: میخواهیم نام بیمارستان آق قلا در بین تمامی بیمارستان ها چنان بدرخشد که جزء مراکز درمانی ای شویم که همه خدمات ما ایمن، استاندارد و بیمار محور باشند، بطوریکه مردم به خاطر برخورد مناسب ، خدمات دهی و تجهیزات ایمن و استاندارد، از شهرهای دور و نزدیک ما را انتخاب کنند و وقتی ما به آن نقطه رسیدیم یعنی توانسته ایم تحول ایجاد کنیم.

دکتر زارع بیان کرد: نگرانی و دلسوزی خیرین برای حفظ تجهیزات پزشکی این مرکز در راستای ارائه خدمات بهینه به مردم آق قلا قابل تقدیر است.من هم تمام تلاشم این است که این بیمارستان را با پشتیبانی این تیم خوبی که داریم در استان و کشور اول کنیم، ما نیاز به انتقادات صادقانه و سازنده داریم و به دنبال پیدا کردن مشکلات و راهکارهای آنها برای ایجاد تحول هستیم.

وی افزود: یکی دیگر از قدم های تحول این است که ما باید وظایف خود را به خوبی بشناسیم بی منت کار خود را انجام دهیم، و در مقابل بیمار، باید از خود سوال کنیم من چه وظایفی در قبال بیمار دارم که تا کار خود را تمام و کمال و بی منت انجام دهم.

ایشان در پایان به همراه تیم مدیریت بیمارستان با اهداء لوح سپاس به نیکوکاران از همکاری آنان تقدیر و تشکر به عمل آوردند.
    گروه خبري   :   شهرستان تاریخ    :   1400/07/20 تعداد دفعات مشاهده    :   282 بار ساعت    :   10:56:00
نظرات کاربران
نظرشما
نام
 
آدرس صندوق الکترونیکی
   
نظرات کاربران
 

 
آخرین اخبار سایت
در حال بارگذاری