اخبار و تازه ها
اخبار جزئیات خبر > اخبار و تازه ها - جزئيات اخبار

تقویم ستارگان خاکی و معرفی 4000 شهید استان گلستان + لینک دانلود

تقویم ستارگان خاکی بر پایه معرفی 4000 شهید استان گلستان به همراه تصاویر بخشی از اطلاعات شهدای عزیز و گرانقدر تهیه و تولید شد.

 

 
 
 
 
 
 
 
ایثار و شهادت در شمار عالی ترین مفاهیم الهی و حاصل متعالی ترین اندیشه هایی است که می تواند جامعه انسانی را به تکامل و تعالی برساند و والاترین برکات را به آن ببخشد. پیام و آرمان شهدا به دلیل عظمت اندیشه ای که به آن دست یافته اند، عالی ترین پیام ها و از جنس پیام انبیاء الهی است.
شهدا فرزانگان و برگزیدگان نسل خود بوده اند و اصلی ترین پیام آنها برای نسل امروز پیمودن طریق الله، طریق عزت، آزادی، سعادت و سربلندی دنیا و آخرت است.
آری شهیدان، همانانی هستند که خداوند را تربیت کننده و مربی خود دانسته و همیشه در رسیدن به اوج، در پرواز بسوی قله های رضایت الهی و نصب پرچم توحید بر کرانه های افق، جان، همان ارزشمندترین دارایی خود را هزینه کردند.
 و ما باید در شوق پرواز  عهدی ببندیم که اگر راهی که آنها پیموده اند، راه پیروزی است، که هست، با استمداد از خداوند متعال شوقی برای پرواز در خود خلق کنیم.
چنانچه مقام معظم رهبری و فرمانده معزز کل قوا حضرت امام خامنه ای عزیز ( مدظله العالی ) پیرامون عظمت شهیدان فرمودند :
" یاد شهدا باید در فضای جامعه زنده بماند. هرچه یاد شهدا بیشتر زنده شود فضای کشور و جامعه بیشتر به سمت ارزش ها حرکت خواهد کرد "

به همین منظور تقویم ستارگان خاکی بر پایه معرفی 4000 شهید استان گلستان به همراه تصاویر بخشی از اطلاعات آن ها به همت اداره کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان گلستان تهیه و تولید شد.
در این نرم افزار شهدای هر روز به همراه تصاویر و اطلاعات آن ها به نمایش گذاشته خواهد شد.
این نرم افزار در حال تکمیل بانک اطلاعاتی زندگی نامه و وصیت نامه های این شهدا می باشد که بتوان با کمک آن این گنجینه عظیم را به نسل های آینده منتقل نمود.
در کنار این برنامه می  توان به سخنان بزرگان با توجه به مناست ها و رویداد های همان روز دسترسی پیدا کرد.
لازم به ذکر است در هر سال نیاز به نصب نسخه دیگر نبوده و به صورت خودکار در سال های آینده نیز قادر به استفاده از آن خواهید بود.
این اولین نسخه از نرم افزار بوده که در آینده امکانات بیشتری به آن اضافه خواهد شد.
علاقه مندان می توانند از طریق لینک های زیر نرم افزار را به صورت رایگان دانلود نموده و از امکانات آن بهره مند شوند.

 

 

           

انتهای پیام/
    گروه خبري   :   نرم افزارهای اندروید تاریخ    :   1398/03/16 تعداد دفعات مشاهده    :   2994 بار ساعت    :   22:14:08
نظرات کاربران
نظرشما
نام
 
آدرس صندوق الکترونیکی
   
نظرات کاربران
 

 
آخرین اخبار سایت
در حال بارگذاری