اخبار و تازه ها
اخبار جزئیات خبر > اخبار و تازه ها - جزئيات اخبار
گزارش :
جزئیات تازه از ماجرای قتل پدر و پسر در گرگان/ ردِ خون، راز جنایت را برملا کرد

به گزارش خبرگزاری اسپی دژ : به نقل از دادگستری گلستان، محمود اسپانلو، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان در این باره اظهار داشت: یک ماه پیش خبر کشف دو جسد سوخته در یکی از جاده‌های روستایی اطراف گرگان، پلیس و بازپرس ویژه قتل دادسرای گرگان را به محل کشف این اجساد کشاند.دادستان اسپانلو افزود: بررسی صحنه قتل و شواهد و مدارک، بازپرس پرونده و کارآگاهان پلیس را به رد خونی رساند که پس از طی چند کیلومتر به محل ارتکاب جنایت رسید.

وی با اشاره به کارها و تحقیقات کارشناسی و پلیسی اضافه کرد: پس از بررسی شواهد و کشف ادله علمی، مظونان به قتل شناسایی و دستگیر شدند.

دادستان عمومی و انقلاب گرگان با بیان اینکه تحقیقات درباره این پرونده همچنان ادامه دارد، اظهار داشت: متهمان در جریان بازجویی‌ها اقرار کرده‌اند به علت اختلافات مالی، این پدر و پسرِ 8 ساله‌اش را کشته و سپس جنازه‌ها را با ماشین به محلی دورتر از محل قتل انتقال دادند و به آتش کشیدند.

حدود یکماه قبل بود که با گزارش مردمی به فوریت‌های پلیسی 110 استان، کارآگاهان جنایی استان در صحنه جرم حاضر و با جسد سوخته دو نفر که قابل شناسایی نبودند، مواجه شدند. بررسی‌های میدانی پلیس نشان داد هیچ گونه مدارک شناسایی همراه اجساد وجود ندارد اما با تحقیقات میدانی و به کارگیری شگردهای پلیسی، چند ساعت بعد از حادثه دو مظنون این پرونده دستگیر شدند و متهم سوم متواری شد.

پلیس آگاهی استان اعلام کرده، مقتول ( پدر) دارای یک واحد دامداری در اطراف گرگان بوده و آخر هفته‌ها از مازندران برای سرکشی به دامداری خود می‌آمد و همیشه مقدار قابل توجهی وجه نقد همراه خود داشت. در روز حادثه نیز پدر به همراه پسرش به دام متهمان افتاد که مجرمان پس از سرقت، اقدام به قتل و سپس آتش زدن خودرو و اجساد مقتولان کردند.
    گروه خبري   :   حوادث تاریخ    :   1400/09/03 تعداد دفعات مشاهده    :   16 بار ساعت    :   21:38:21
نظرات کاربران
نظرشما
نام
 
آدرس صندوق الکترونیکی
   
نظرات کاربران
 

 
آخرین اخبار سایت
در حال بارگذاری