اخبار و تازه ها
اخبار جزئیات خبر > اخبار و تازه ها - جزئيات اخبار
سرپرست معاونت سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری:
حفظ انسجام و همبستگی ملی در گرو به رسمیت شناختن قومیت های مختلف است

سرپرست معاونت سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری: حفظ انسجام و همبستگی ملی در گرو پذیرش تنوع فرهنگی و به رسمیت شناختن قومیت های مختلف و هویت های فرهنگی متنوع ،جزو هویت کلان ملی است.
 
 
 
 
 

به گزارش خبرنگار راه اسپی دژ،عصر روز گذشته ، نشست صمیمی سرپرست معاونت سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان با فعالین سیاسی و اجتماعی شهرستان آق قلا برگزار شد.

عبدالرضا چراغعلی، سرپرست معاونت سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان در این نشست گفت: حفظ انسجام و همبستگی ملی در گرو پذیرش تنوع فرهنگی و به رسمیت شناختن قومیت های مختلف و هویت های فرهنگی متنوع ،جزو هویت کلان ملی است.

ضمیر فرماندار آق قلا نیز در حاشیه نشست با فعالین سیاسی و اجتماعی شهرستان گفت : سرمایه گذاری یک هزار و 800 میلیون ریالی (180 میلیارد تومان) سرمایه گذاران بخش خصوصی در راستای اشتغالزائی و توسعه شهرستان آق قلا صورت گرفته است.

گفتنی است ؛ این نشست که با حضور مدیران کل معاونت سیاسی ،امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان همراه بود ، فعالین شهرستان در حوزه ی سیاسی و اجتماعی نیز به مسائل ، انتقادات و پیشنهاداتی از قبیل ( انتصابات شهرستانی و استانی ، محرومیت منطقه ، مشکلات اجتماعی از جمله خودکشی ، اعتیاد و طلاق، اتمام پروژه های نیمه تمام و کمبود برخی نیاز ها در این شهرستان ) اشاره شد.

 
 
 
 
 
 

انتهای پیام/

 
 
    گروه خبري   :   شهرستان تاریخ    :   1397/10/18 تعداد دفعات مشاهده    :   256 بار ساعت    :   22:20:13
نظرات کاربران
نظرشما
نام
 
آدرس صندوق الکترونیکی
   
نظرات کاربران
 

 
آخرین اخبار سایت
در حال بارگذاری