اخبار و تازه ها
اخبار جزئیات خبر > اخبار و تازه ها - جزئيات اخبار
فرماندار آق قلا در فعالین سیاسی و اجتماعی :
حفظ وحدت و انتقاد منصفانه رمز موفقیت آق قلا است

فرماندار آق قلا گفت : حفظ وحدت،همراهی،تعامل و انتقاد منصفانه فعالین سیاسی و اجتماعی،رمز موفقیت و توسعه شهرستان آق قلا است.

 

 
 
 
 
به گزارش خبرنگار راه اسپی دژ، "امانگلدی ضمیر" در نشست صمیمی با فعالین سیاسی و اجتماعی شهرستان آق قلا، ضمن قدردانی از حضور فعالین سیاسی و اجتماعی که با روی گشاده دعوت مسئولین را لبیک گفتند عنوان کرد : هدف از برگزاری این نشست اجرای سیاست های دولت دوازدهم در راستای ارتباط بیشتر با مردم و بهره مندی از ظرفیت فعالین سیاسی و اجتماعی در جهت توسعه شهرستان است.

فرماندار شهرستان آق قلا از آغاز دور دوم بازدید از روستاها و محلات شهری با حضور مسئولین دستگاههای اجرایی خبر داد و افزود : 91برنامه دیدار مردمی در 76 روستای بخش مرکزی و وشمگیر و 11 محله شهر آق قلا و همچنین 4 محله شهر انبارالوم تا ایام الله دهه مباک فجر با حضور مسئولین دستگاههای اجرایی پیش بینی شده است.

وی ضمن ابراز نگرانی از افزایش آسیب های اجتماعی در شهرستان آق قلا،نداشتن سواد زندگی را عامل بازدارنده توسعه عنوان کرد و تشکیل مجمع خیرین اجتماعی با استفاده از ظرفیت بسیار خوب خیرین شهرستان در راستای یاری رساندن به دولتمردان و کاهش آسیب های اجتماعی،بسیار تاثیر گذار خواند.

"ضمیر"در پایان صحبت های خود خاطر نشان کرد: شهرستان آق قلا لیاقت توسعه را دارد، در کنار با هم بودن همه احزاب و گروههای سیاسی، فعالین اجتماعی و اقتصادی را رمز موفقیت و توسعه دانست و عنوان کرد : لازمه توسعه شهرستان آق قلا، ایجاد تعامل و هم افزایی مردم با مسئولین،استفاده از ظرفیت معنوی علماء و روحانیون منطقه،نخبگان و فعالین سیاسی،اجتماعی و اقتصادی است.

 
 
 
 
 
 
 

انتهای پیام/

 
    گروه خبري   :   شهرستان تاریخ    :   1397/09/24 تعداد دفعات مشاهده    :   188 بار ساعت    :   20:31:46
نظرات کاربران
نظرشما
نام
 
آدرس صندوق الکترونیکی
   
نظرات کاربران
 

 
آخرین اخبار سایت
در حال بارگذاری