اخبار و تازه ها
اخبار جزئیات خبر > اخبار و تازه ها - جزئيات اخبار
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه آق‌قلا :
حماسه 9 دی هشداری برای استکبار و درس عبرتی برای معاندین داخلی است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان آق‌قلا گفت : حماسه 9 دی هشداری برای استکبار و صهیونیسم جهانی و درس عبرتی برای معاندین داخلی است که ملت ، نظام اسلامی تسلیم زورگویی و زیاده‌خواهی قدرت‌های استکبار نخواهد شد.

 

 
 
 
 
سرهنگ محمدرضا کاظمی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان آق‌قلا در گفتگو با خبرنگار راه اسپی دژ در خصوص حماسه بزرگ 9 دی گفت : حماسه 9 دی هشداری برای استکبار و صهیونیسم جهانی و درس عبرتی برای معاندین داخلی است که ملت ، نظام اسلامی تسلیم زورگویی و زیاده‌خواهی قدرت‌های استکبار نخواهد شد.

وی افزود : نظام سلطه برای رسیدن به هدف پلید خودشان که فروپاشی جمهوری اسلامی ایران است، تمامی ذخایر راهبردی خود را با یکپارچگی و هم‌افزایی دشمنان خارجی انقلاب اسلامی و مزدوران داخلی آنان به مصاف ایران اسلامی آورد اما این ظرفیت عظیم در برابر عظمت امام و امت و تدبیر و هوشمندی آنان فروریخت و این تهدید بزرگ به فرصتی برای شکوفایی اقتدار مردم این سرزمین تبدیل شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان آق‌قلا ادامه داد : 9 دی نقطه سرنوشت‌ساز تقابل همه‌جانبه جبهه استکبار و معاندین نظام با اسلام ،انقلاب و ولایت‌فقیه دریکی از حساس‌ترین مقاطع تاریخی این کشور بود که با حضور اعجاز آمیز ،آگاهانه و برخاسته از بصیرت متکی بر ایمان و اراده الهی ملت ایران حماسه‌ای ماندگار ،الهام‌بخش و عبرت‌آموز برای همیشه‌ی تاریخ لقب گرفت.

وی تصریح کرد : فتنه آمریکایی صهیونیستی سال 88 با نمایش بصیرت و ولایت‌پذیری ملت ایران به خاک ذلت نشست و رسوا شد.

سرهنگ کاظمی در پایان خاطرنشان کرد : پیوند عمیق ملت و رهبری به‌عنوان عامل اصلی شکست راهبردی دشمن بوده و مردم بصیر و ولایت مدار به‌عنوان پایه‌های اصلی انقلاب نقش اساسی در خنثی‌سازی شیوه‌های براندازانه دشمنان انقلاب اسلامی را دارند.

انتهای پیام/

    گروه خبري   :   شهرستان تاریخ    :   1395/10/08 تعداد دفعات مشاهده    :   183 بار ساعت    :   23:48:57
نظرات کاربران
نظرشما
نام
 
آدرس صندوق الکترونیکی
   
نظرات کاربران
 

 
آخرین اخبار سایت
در حال بارگذاری