اخبار و تازه ها
اخبار جزئیات خبر > اخبار و تازه ها - جزئيات اخبار
نماینده گرگان و آق قلا؛
حمله موشکی ایران به عین الاسد نبوغ نظامی بود

به گزارش سایت اسپی دژ: رمضانعلی سنگدوینی گفت: در بودجه سال آینده نگاه ویژه ای به بنیه دفاعی و نیروهای مسلح خواهیم داشت چرا که این حمایت در برنامه بودجه ای بالابردن توان دفاعی ما را به همراه خواهد داشت.
رمضانعلی سنگدوینی اظهار کرد: آمریکا 40 سال فشار مضاعف از طریق جنگ و تحریم به ملت ایران داشته است.

نماینده گرگان و آق قلا توان دفاعی موشکی ایران را از خطوط قرمز کشور دانست و خاطرنشان کرد: ایران به پشتوانه رهبری در همه زمینه ها قوی شد اما در زمینه موشکی، دفاعی و هسته ای مضاعف قوی شد.

وی با اشاره به اینکه جزو 5 کشور دنیا از نظر دفاعی هستیم ، تصریح کرد : اگر آمریکا جرات می کرد و ما را ضعیف می دید جنگی را بر علیه ما راه اندازی می کرد اما به دلیل توان موشکی و نرم افزاری جنگی ما جرئت مقابله با ما را ندارد.

سنگدوینی با تاکید بر نبوغ نظامی ایران در حمله موشکی به عین الاسد ابراز کرد: توان ما از لحاظ نیروهای انسانی، دفاعی و موشکی آن قدر است که هیچ کدام از کشورها جرئت ندارند نگاه نامناسبی داشته باشند چرا که می دانند با کوچک ترین نگاه به ایران تمام منافع آن ها در خاورمیانه را مورد هدف قرار می گیرد.

نماینده گرگان و آق قلا یادآورشد: جبهه های مقاومت در کشورهای مختلف آماده هستند تا پاسخ قاطع به یاوه گویی های دشمنان بدهند و اگر خطایی بکنند عین الاسد تکرار خواهد شد.

عضو کمیسیون تلفیق مجلس یازدهم بیان کرد: در بودجه سال آینده نگاه ویژه ای به بنیه دفاعی و نیروهای مسلح خواهیم داشت چرا که این حمایت در برنامه بودجه ای بالابردن توان دفاعی ما را به همراه خواهد داشت.
    گروه خبري   :   شهرستان تاریخ    :   1399/10/19 تعداد دفعات مشاهده    :   120 بار ساعت    :   08:00:54
نظرات کاربران
نظرشما
نام
 
آدرس صندوق الکترونیکی
   
نظرات کاربران
 

 
آخرین اخبار سایت
در حال بارگذاری