اخبار و تازه ها
اخبار جزئیات خبر > اخبار و تازه ها - جزئيات اخبار
فرماندار آق قلا در نشست صمیمی با اصحاب رسانه :
خبرنگاران پل ارتباطی بین مردم و ودولت در انعکاس واقعیت های جامعه هستند

فرماندار آق قلا گفت : سرعت دقت و صحت خبری در انعکاس رخدادها  وظیفه خبرنگاران است که باستی واقعیت های جامعه را منعکس کرده و پل ارتباطی بین مردم و دولت باشند.

 

 
 
 
 
 
به گزارش خبرنگار راه اسپی دژ، عصر شنبه ۱۹ مرداد ماه ۹۸ ،به مناسبت روز خبرنگار نشست "امیرشیر توماج" فرماندار شهرستان آق قلا با اصحاب رسانه این شهرستان برگزار‌شد.

فرماندار شهرستان آق قلا در این نشست با توجه اهمیت نقش رسانه ها در پیشبرد اهداف کشور گفت: سرعت دقت و صحت خبری در انعکاس رخدادها  وظیفه خبرنگاران است که باستی واقعیت های جامعه را منعکس کرده و پل ارتباطی بین مردم و دولت باشند.

توماج در رابطه با فعالیت های در حال انجام این مجموعه اعلان داشت:در جهت ایجاد و افزایش شور و نشاط اجتماعی برگزاری جشنواره های متنوعی را برنامه ریزی کردیم تا بتوانیم از رنج و آلام روانی مردم منطقه بکاهیم.

وی افزود : در حوزه توسعه شهری نیز با بهبود زیرساخت ها در جهت ارتقاء سطح رفاه شهروندان اقداماتی  در حال انجام است که توسعه شهرستان میسر نمیشود مگر با  کمک و همکاری تمامی اقشار جامعه.

فرماندار آق قلا ادامه داد :بازسازی و تعمیر واحدهای خسارت دیده از سیل ، اتمام پروژه های عمرانی، لایروبی گرگانرود، ایجاد اشتغال و رفع موانع تولید از اهم برنامه های امسال فرمانداری شهرستان می باشد.

توماج در پایان خاطر نشان کرد: سال جاری سال انتخابات است و فرمانداری به عنوان مجری برگزاری  به همراه رسانه ها وظیفه دارند فضای جامعه را با وجود مشکلات فراوان تلطیف نمایند.

/انتهای پیام

    گروه خبري   :   شهرستان تاریخ    :   1398/05/21 تعداد دفعات مشاهده    :   1668 بار ساعت    :   14:27:37
نظرات کاربران
نظرشما
نام
 
آدرس صندوق الکترونیکی
   
نظرات کاربران
 

 
آخرین اخبار سایت
در حال بارگذاری