اخبار و تازه ها
اخبار جزئیات خبر > اخبار و تازه ها - جزئيات اخبار
فرمانده سپاه آق قلا:
در دفاع مقدس ثابت کردیم با اتحاد و ایستادگی می شود بر دشمن فائق آمد

به گزارش خبرنگار سایت اسپی دژ: سرهنگ مصطفی لو فرمانده سپاه آق قلا در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: انقلاب ما طی هشت سال جنگ تحمیلی در مقابل تمام کفر و ایادی استکبار ایستاد.
وی افزود: همه عالمیان دیدند که با توکل بخداوند و حضور مردم مومن و موحد می شود بر جنگ احزاب قرن پیروز شد و ما در جنگ تحمیلی نه تنها پیروز شدیم بلکه توانستیم انقلاب مان را به دنیا صادر کنیم و الگویی برای تمامی جوانمردان عالم باشیم.

مصطفی لو خاطرنشان کرد: ما در دفاع مقدس به تک تک آیات جهاد و شهادت و آیات مقاومت و ایستادگی در برابر ظالمان عمل کردیم و از هیچ قدرتی بجز خداوند هراسی نداشتیم و در عمل ثابت کردیم با اتحاد و ایستادگی می شود بر دشمن فائق آمد. ‌

فرمانده سپاه آق قلا در پایان به تشریح برنامه های هفته دفاع مقدس شهرستان پرداخت و تصریح کرد: بیش از ۳۰۰ برنامه در قالب ۴۱ عنوان برنامه شاخص از جمله یادواره شهدای شهرستان، آبروی محله، پیاده روی خانوادگی، پویش ما مقتدریم، رژه خودرویی، همایش مادران آسمانی، تجلیل از ایثارگران، خانواده شهدای دفاع مقدس، افتتاح پروژه های محرومیت زدایی، افتتاح سالن ورزشی، رزمایش کمک مومنانه و پویش همکلاسی مهربان نیز برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/
    گروه خبري   :   شهرستان تاریخ    :   1400/07/01 تعداد دفعات مشاهده    :   302 بار ساعت    :   19:32:24
نظرات کاربران
نظرشما
نام
 
آدرس صندوق الکترونیکی
   
نظرات کاربران
 

 
آخرین اخبار سایت
در حال بارگذاری