اخبار و تازه ها
اخبار جزئیات خبر > اخبار و تازه ها - جزئيات اخبار
علما و بزرگان اهل سنت هرمزگان در واکنش به حادثه اهواز؛
دشمنان ما به دنبال ایجاد ناامنی در کشور هستند/ حادثه اهواز عملیات بزدلانه صهیونیست ها بود

علما و بزرگان اهل سنت هرمزگان با بیان اینکه تحرکات تروریستی که به کشته شدن افراد بی گناه ختم شود در هر نام و قالب محکوم است، اظهار کردند: حادثه تروریستی اهواز عملیات بسیار بزدلانه و وحشیانه تروریستی دشمن بوده و دشمنان ما به دنبال ایجاد ناامنی در کشور هستند.
 
 
 
 
 
 

به گزارش راه اسپی دژ به نقل از هرمز؛ علما و بزرگان اهل سنت هرمزگان با بیان اینکه تحرکات تروریستی که به کشته شدن افراد بی گناه ختم شود در هر نام و قالب محکوم است، اظهار کردند: حادثه تروریستی اهواز عملیات بسیار بزدلانه و وحشیانه تروریستی دشمن بوده که به کودکان، پیران و زنان ما نیز رحم نکردند و همه را به خاک و خون کشیدند و بی شک پشت این حادثه تروریستی کشور های معاند غربی، اسراییل و آمریکا حضور داشته اند.

حادثه اهواز عملیات بزدلانه تروریست ها بود

شیخ مسعود راهبر، امام جمعه اهل سنت بندرچارک در گفتگو با خبرنگار هرمز ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت هموطنان عزیزمان در استان خوزستان اظهار کرد: حادثه تروریستی اهواز عملیات بسیار بزدلانه و وحشیانه تروریستی دشمن بوده که به کودکان، پیران و زنان ما نیز رحم نکردند و همه را به خاک و خون کشیدند.

عالم اهل سنت هرمزگان تصریح کرد: در روزی که اقتدار نیروهای مسلح ما به منصه ظهور رسید و عزت و اتحاد نیروهای مسلح به رخ جهانیان کشیده می شد عده ای بی دین، از خدا بی خبر و مذدور که توسط دشمن اجیر شده بودند برای ایجاد ناامنی در کشور دست به چنین اقدام احمقانه ای زدند که ما آن را محکوم می کنیم و نفرت خود را از آنها اعلام می کنیم.

راهبر عنوان کرد: دشمنان خار و ذلیل ما به دنبال ایجاد ناامنی در کشور هستند و همه ما باید در این برهه زمانی قدر امنیت کشور خود را دانسته و در مسیر حفظ وحدت گام بنهیم و تلاش کنیم و نگذاریم دشمنان با رخنه و سو استفاده کردن و مشکلات معشتی امنیت ما را مورد هدف خود قرار دهند.

وی بیان کرد: با ایجاد ناامنی سنگ رو سنگ بند نمی شود و ماباید قدردان تمام نیروهای مسلح خود باشیم که با جان فشانی های خود در سراسر کشور امنیت را ایجاد می کنند.

عالم اهل سنت هرمزگان خاطر نشان کرد: تروریست های که دست به چنین اقدام احمقانه ای زدند دست نشانده و حمار آمریکا، انگلیس و صهیونیستی هستند که از دفاع حقوق بشر دم می زنند ولی آنها متضاد با حقوق بشر رفتار می کنند.

حمله تروریستی اهواز نشان از شکست و شرمندگی دشمن است

سید عبدالباعث قتالی، امام جمعه اهل سنت هرمزگان در گفتگو با خبرنگار هرمز ضمن محکوم کردن حمله تروریستی اهواز اظهار کرد: حمله تروریستی دشمن به رژه نظامیان اهواز نشان از شکست و شرمندگی دشمن محسوب می شود.

عالم اهل سنت هرمزگان تصریح کرد: زمانی که دشمن به هر کاری برای شکست مسلمانان ایرانی متوسل می شود و موفقیتی به دست نمی آورد اقدام به حمله انتحاری می زند یعنی نابودیی طرف مقابل و نابودی خودش و این بدترین راه مقابله است که دشمنان در پیش گرفته اند.

قتالی بابیان اینکه این حمله های انتحاری استقامت، استحکام، مقاومت ملت ایران و نیروهای نظامی و امنیتی برای دفاع از ملت ایران را افزایش می دهد، گفت: این حمله های انتحاری برای دشمنان دستاوردی نخواهد داشت چرا که مردمان این مرزو بوم روز به روز قدرت های نظامی و امنیتی آنها افزایش می یابد.

وی با تاکید بر اینکه تحرکات تروریستی که به کشته شدن افراد بی گناه ختم شود در هر نام و قالب محکوم است، افزود: دشمن هر نقشه ای دارد نقش بر آب می شود و چیزی جز شرمندی و روسیاهی برای آنان باقی نمی ماند.

امام جمعه اهل سنت هرمزگان با اشاره به اینکه بی شک این حمله تروریستی یکی از نقشه های شیطانی است که کشور های معاند غربی، اسراییل و آمریکا پشت آن بوده اند، خاطر نشان کرد: راه مسقیمیم و راه توفیق و هدایت راهی است که دشمنان برای آن نقشه ها می ریزند تا آن راه را از مسیر اصلی به هر نحوی که شده با نقشه های شیطانی آن را منحرف کند اما با اتحاد ملت با شکت روبه رو خواهند شد.

حادثه اهواز اقدامی کوردلانه صهیونیست ها بود

شیخ عبدالعزیز افراز، امام جمعه اهل سنت شهرستان سیریک ضمن محکوم کردن اقدام کوردلانه تروریستی اهواز، اظهار کرد: این حادثه و اقدام کورکورانه دشمن را به رهبر معظم انقلاب و مردم شریف انقلابی هرمزگان تسلیت می گویم.

امام جمعه اهل سنت سیریک تصریح کرد: اقدام نا جوانمردانه تروریستی اهواز که منجر به شهادت مظلومانه تعدادی از هموطنان عزیزمان شد ما را اندوهگین کرد ضمن تسلیت به مردم انقلابی ایران برای شهدای این حادثه علو درجات از ایزد منان خواستاریم.

تروریست ها دست نشانده غربی ها هستند

شیخ محمد صدیق بهجت، عالم اهل سنت هرمزگان در گفتگو با خبرنگار هرمز اظهار کرد: دشمنان با این اقدامات هدفشان نشان دادن بی امنیتی در کشور است در حالی که اینگونه نیست و ملت ایران با هوشیاری لازم و وحدت تمام نیروها امنیت را بیش از پیش در جامعه ایجاد می شود.

عالم اهل سنت هرمزگان تصریح کرد: ملت ایران هوشیار و آگاه است و راه خودش را مشخص کرده و انزجار خود را از صهیونیست و عوامل ایجاد تروریست در منطقه را اعلام می کند.

بهجت عنوان کرد: کسانی که دست به اقدام تروریستی و انتحاری می زنند دست نشانده غربی ها و فریب خورده صهیونیست ها و بیگانگان هستند که فکر می کنند با این اقدامات می توانند نا امنی را در جامعه اسلامی ایجاد کنند که این فکر و خیال باطل آنهاست.

وی افزود: نیروهای نظامی و انتظامی کشور ما مقتدرانه در کنار یکدیگر و همراه هم هستند و اتحاد بین آنها باعث می شود دشمن نتواند رخنه ای در آنها ایجاد کند.

عالم اهل سنت هرمزگان خاطر نشان کرد: بیگانگان درصدد هستند با تفرقه افکنی و بر هم زدن وحدت ملت ایران نا امنینی را در جامعه به وجود اوردند اما خوشبختانه هوشیاری ملت ایران تیشه بر ریشه هر گونه خیالات باطل و نقشه شوم آنها می زند.

انتهای پیام/

 
    گروه خبري   :   سیاسی تاریخ    :   1397/07/02 تعداد دفعات مشاهده    :   347 بار ساعت    :   18:13:09
نظرات کاربران
نظرشما
نام
 
آدرس صندوق الکترونیکی
   
نظرات کاربران
 

 
آخرین اخبار سایت
در حال بارگذاری