اخبار و تازه ها
اخبار جزئیات خبر > اخبار و تازه ها - جزئيات اخبار

دعوت فرمانده سپاه آق قلا برای شرکت مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان آق قلا : از آحاد مردم شریف و همیشه در صحنه شهرستان دعوت می کنم تا در راهپیمایی یوم الله قدس ، حضور باشکوه داشته و انزجار خویش را از جنایات وقیحانه رژیم غاصب صهیونیستی ابراز نمایند.

 

 
 
سرهنگ ضیائی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان آق قلا در گفتگو با خبرنگار راه اسپی دژف ضمن دعوت از اقشار مختلف مردم جهت شرکت در راه پیمایی روز قدس گفت :  روز قدس تجلی گاه رشادت و پایمردی، اراده استوار و تزلزل ناپذیر و حمایت های جانانه و شورانگیز امت های مسلمان جهان از مردم مظلوم فلسطین و مخالفت با صهیونیسم جنایتکار و استکبار جهانی است.

وی افزود : روز قدس یادگار بزرگ امام راحل عظیم الشأن انقلاب اسلامی است و ایشان فرمودند: "روز قدس، یک روز جهانی است، روزی نیست که فقط  اختصاص به قدس داشته باشد، روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است".

سرهنگ ضیائی ادامه داد : بی شک رستاخیز شورانگیز و خیزش انقلابی ملت اسلامی و همبستگی جهانی مسلمانان هوشیار و عدالت جوی سراسر جهان در روز قدس، رویاهای صهیونیسم و استکبار جهانی را سخت آشفته می سازد و کاخ آرزوهای خام و دست نایافتنی آنان را در هم فرومی ریزد.

امسال نیز همچون سال های گذشته مردم غیور و انقلابی شهرستان آق قلا با شرکت فعال و حضور  در راهپیمایی روز قدس ، دیگر بار خروش قهرمانانه خویش را علیه اشغالگران غاصب قدس به نمایش می گذارند و همگام و همدوش با هموطنان و سایر ملت های مسلمان دنیا، نفرت خود را از صهیونیسم ابراز می دارند و با  فریادهای مستحکم، آزادی قدس شریف را از چنگال خونین سفاکان جنایتکار سرخواهند داد.

ور در پایان خاطر نشان کرد : از آحاد مردم شریف و همیشه در صحنه شهرستان دعوت می کنم تا در راهپیمایی یوم الله قدس ، حضور باشکوه داشته و انزجار خویش را از جنایات وقیحانه رژیم غاصب صهیونیستی ابراز کرده و وحدت و اتحاد امت اسلامی را در مسیر تحقق آرمان مقدس قدس شریف به نمایش گذارند.

انتهای پیام/

    گروه خبري   :   شهرستان تاریخ    :   1398/03/10 تعداد دفعات مشاهده    :   697 بار ساعت    :   01:28:58
نظرات کاربران
نظرشما
نام
 
آدرس صندوق الکترونیکی
   
نظرات کاربران
 

 
آخرین اخبار سایت
در حال بارگذاری