اخبار و تازه ها
اخبار جزئیات خبر > اخبار و تازه ها - جزئيات اخبار
علی متکی :
دل بستن به شیطان بزرگ اشتباهی محض است.

به گزارش خبرنگار سایت اسپی دژ: علی متکی کارشناس ارشد مدیریت دولتی گفت: دل بستن به شیطان بزرگ و اعتماد به آن کاری بسیار غلط و اشتباهی محض است.
وی افزود : پرونده دشمنی با ایران همواره بر روی میز اتاق بیضی‌شکل کاخ سفید جو بایدن باروی کار آمدن و تکیه‌بر صندلی قدرت ۱۷ فرمان اجرایی صادر کرد بسیاری از این فرمان‌ها خط بطلانی بود بر تصمیمات جنجالی شیطان قبلی کاخ سفید که دیوانه‌ای بیش نبود اما این سالخورده ساکن کاخ سفید برخلاف سایر روسای جمهوری آمریکا در اولین نطق خود به ایران اشاره‌ای نکرد و به قول بلومبرگ برای دولت جدید این کشور ایران و غرب آسیا اولویت کمتری دارد.
دل بستن به این شیطان بزرگ و اعتماد به آن کاری بسیار غلط و اشتباهی محض است همان‌طور که قرآن کریم می‌فرماید: «لا تَرکَنوا اِلَی الَّذینَ ظَلَموا» (سوره مبارکه هود آیه 113) و به کسی که ستمگر است اعتماد نکنید. در طول تاریخ همیشه شاهد دشمنی آمریکا با ایران بوده‌ایم و این نگاه هوشمندانه و راهنمایی‌های رهبر عظیم الشان امام خامنه‌ای بوده که تاکنون باعزت و اقتدار به راه خود ادامه داده‌ایم. جمهوری اسلامی ایران همیشه حامی مظلوم و دشمن ظالم بوده و هست و هنوز هم این توجه به ظرفیت داخل است که می‌تواند ما را دررسیدن به اهداف تعیین‌شده و چشم‌انداز تعریف‌شده کمک کند و دل بستن به ظالمان که جز منافع خودشان برایشان مهم نیست کاری عبث و بیهوده است.
    گروه خبري   :   شهرستان تاریخ    :   1399/11/05 تعداد دفعات مشاهده    :   95 بار ساعت    :   19:06:42
نظرات کاربران
نظرشما
نام
 
آدرس صندوق الکترونیکی
   
نظرات کاربران
 

 
آخرین اخبار سایت
در حال بارگذاری