اخبار و تازه ها
اخبار جزئیات خبر > اخبار و تازه ها - جزئيات اخبار
مدیرکل ستاد فرمان امام (ره) گلستان :
سامانه اینترنتی «هست اینجا» برای خرید کالاهای ضروری راه اندازی شد

به گزارش اسپی دژ : مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان گلستان گفت: با هدف ایجاد دسترسی آسان مردم به کالاهای اساسی، سامانه «هست اینجا» توسط ستاد اجرایی فرمان امام راه اندازی شد.
محمد مهدی سلمان زاده اظهارکرد: مردم به هنگام شیوع ویروس منحوس کرونا در پیک اول در کشور با مشکل کمبود ماسک، محلول ضدعفونی و غیره روبرو شده و خانواده ها نگرانی هایی در این راستا داشتند.

وی افزود: آنچه در ستاد اجرایی در اولویت قرار گرفت رفتن به سوی تولید نیازها، تحویل مستقیم و ارزان قیمت محصولات و مدیریت بازار بود.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان گلستان تصریح کرد: با شروع این خدمات از سوی ستاد در استان گلستان با هشت مرکز، کار توزیع در استان را آغاز شد که اکنون به دلیل ارتقای خدمات بهتر و دسترسی آسان آن را به ۲۱ مرکز داوطلبانه و مردمی در سطح استان رسانده ایم.

وی با اشاره به طراحی سامانه «هست اینجا» بیان کرد: در سامانه «هست اینجا» نیازهای ضروری خانواده ها از جمله لوازم التحریر، تبلت، ماسک و محلول ضدعفونی و برنج عرضه می شود و هر فرد هم با کارت ملی می تواند خرید کرده و محصولات را از مراکز انتخابی خود، دریافت کند.

سلمان زاده خاطرنشان کرد: تغییراتی در قیمت ها ایجاد شده و محصولات مجدداً ارزان تر در این سامانه عرضه می شود که نمونه آن را می توان در قیمت ماسک مشاهده کرد.

وی اضافه کرد: هر بسته ۵۰ عددی ماسک سه لایه با استاندارد و تایید وزارت بهداشت، ۴۰ هزار تومان عرضه می شود و مردم می توانند با مراجعه به سامانه «هست اینجا» تمامی محصولات را ببینند و خرید کنند.

    گروه خبري   :   علمی و فناوری تاریخ    :   1399/10/25 تعداد دفعات مشاهده    :   92 بار ساعت    :   09:24:35
نظرات کاربران
نظرشما
نام
 
آدرس صندوق الکترونیکی
   
نظرات کاربران
 

 
آخرین اخبار سایت
در حال بارگذاری