اخبار و تازه ها
اخبار جزئیات خبر > اخبار و تازه ها - جزئيات اخبار

شلیک اولین تیر به شعار سال از کشتارگاه صنعتی اینچه برون + سند و عکس

در حالیکه مقام معظم رهبری شعار سال را خرید کالای ایرانی و اهتمام دولت بر تامین معیشت مردم و کاستن از گرانی و تورم بیهوده سیاستگزاری کردند اما کشتارگاه صنعتی اینچه برون در اقدامی حاشیه ساز تیر اول را به شعار سال انداخته است .

 

 
 
 
 
به گزارش راه اسپی دژ به نقل از گلستان ما ؛ از کشتارگاه صنعتی اینچه برون در اطراف شهرستان آق قلا خبر می رسد که عاملین خرید و مشتریان این کشتارگاه وقتی برای خرید به این محل مراجعه کردند با افزایش سه برابری عوارض و کارمزد ذبح دام و اقلامی چون کله و پاچه مواجه شده اند .

طبق نامه ای که به دست خبرنگار ما رسیده ، در این ابلاغیه که به تاریخ 26 اسفندماه منتشر شده ، آمده است:

قابل توجه مشتریان گرامی :

ابلاغیه نرخ کارمزد کشتارگاه سال 1397

نرخ کارمزد کشتار گوسفندی طبق نرخ مصوب سازمان صنعت ، معدن و تجارت و اتحادیه قصابان به علاوه 15 درصد حداقل افزایش تورم در نظر گرفته شده مربوط به سال 1397 و همچنین عوارض پیمانکاری هر جلد پوست گوسفندی 3 هزار تومان و عوارض پیمانکاری تمیزکردن کله و پاچه 6 هزار تومان تعیین و ابلاغ می گردد .

نرخ کشتار دام سنگین طبق نرخ مصوب سازمان صنعت ، معدن و تجارت و اتحادیه قصابان به علاوه 15 درصد حداقل افزایش نرخ تورم در نظر گرفته شده مربوط به سال 1397 و همچنین عوارض پیمانکاری هر جلد پوست گاوی شش هزار تومان و عوارض پیمانکاری کله و پاچه گاوی 10 هزار تومان تعیین و ابلاغ می گردد .

شرکت تعاونی فراگیر اینچه برون

حال با این وصف تعدادی از مشتریان این کشتارگاه هم اکنون در این کشتارگاه مشغول جر و بحث بر سر قیمت هستند و کار به حاشیه و جنجال و حتی ممانعت از خروج آنها از منطقه شده است .

photo 2018 03 23 18 36 23

این کشتارگاه در جواب معترضین توپ را به زمین سازمان صنعت و معدن انداخته و گفته این مصوبه آنهاست !!!

اینکه این شرکت تعاونی پیشاپیش قبل از ابلاغ رسمی دولت تورم احتمالی 15 درصدی را 4 روز قبل از پایان سال اعلام کرده جای تعجب دارد .

بنظر می رسد با گران شدن کله و پاچه و نرخ کارمزد ذبح دام سبک و سنگین قیمت گوشت نیز بالاتر برود و این در سالی که به خرید کالای بومی مزین شده و قرار شده نهضتی برای حل مشکلات مردم بوجود بیاید ضربه خواهد زد .

گفتنی است تعداد زیادی از کشتارگاه های استان گلستان تعطیل شدند تا نهایتا یک کشتارگاه به اصطلاح تخصصی و صنعتی در اینچه برون جایگزین انها شود ، حال با تعطیل شدن سایر کشتارگاه ها و خالی بودن عرصه از رقیب ، این شرکت تعاونی هر قیمتی که دلش بخواهد می دهد و مشتریان هم مجبور به خرید هستند !!

photo 2018 03 23 16 11 04

photo 2018 03 23 18 36 28

انتهای پیام /

    گروه خبري   :   یادداشت تاریخ    :   1397/01/04 تعداد دفعات مشاهده    :   761 بار ساعت    :   10:35:29
نظرات کاربران
نظرشما
نام
 
آدرس صندوق الکترونیکی
   
نظرات کاربران
 

 
آخرین اخبار سایت
در حال بارگذاری