اخبار و تازه ها
اخبار جزئیات خبر > اخبار و تازه ها - جزئيات اخبار
نماینده ویژه ریاست جمهوری سوریه اعلام کرد
شهید سلیمانی مبارز راه آزادی بود

بثینه شعبان، نماینده ویژه ریاست جمهوری سوریه از سردار قاسم سلیمانی به عنوان فرمانده و مبارز راه آزادی یاد کرد که در برابر تهاجمات آمریکا ایستاد.
بثینه شعبان در سخنرانی به مناسبت اولین سالگرد شهادت فرمانده سپاه قدس ایران اعلام کرد شهید سلیمانی یک مبارز راه آزادی بود که در جستجوی عدالت برای بشریت بود. فروتنی شهید سلیمانی مانع اندیشه استراتژیک او در برابر دشمنان منطقه نشد.

نماینده بشار اسد تاکید کرد: اقدام تروریستی علیه شهید سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس با هدف ضربه زدن به مقاومتی بود که سردار سلیمانی علیه اشغالگری به راه انداخت. پذیرفتن میراث شهید سلیمانی و پیمودن راه مقاومت باعث می‌شود رویکرد شهید سلیمانی حتی پس از او نیز پایدار باشد.

این مقام سوری تاکید کرد: شهادت سلیمانی و المهندس چراغی برای نسلهاست و این همان چیزی است که دشمنان از آن می‌ترسند و دوستان به آن چشم امید دارند. شهید سلیمانی با دفاع از ایران، سوریه، لبنان، عراق و یمن مفهوم راستینی از مقاومت در برابر استعمار را شکل داد. شهیدان سلیمانی و المهندس اقداماتی صورت دادند که عمیقا روش‌های تهاجمی آمریکا را هدف قرار می‌داد.

بنا به گفته شعبان، آنچه شهید سلیمانی و المهندس به آن دست یافتند، تفکر استراتژیکی بود که راهبرد دشمن را تضعیف می‌کرد. شهیدان سلیمانی و المهندس با اقدامات خود در جبهه مقاومت صهیونیست‌ها را به خود مشغول کردند.

    گروه خبري   :   یادداشت تاریخ    :   1399/10/20 تعداد دفعات مشاهده    :   70 بار ساعت    :   03:35:27
نظرات کاربران
نظرشما
نام
 
آدرس صندوق الکترونیکی
   
نظرات کاربران
 

 
آخرین اخبار سایت
در حال بارگذاری