اخبار و تازه ها
اخبار جزئیات خبر > اخبار و تازه ها - جزئيات اخبار
وزیر آموزش و پرورش مطرح کرد؛
ضرورت ترویج سرود سلام فرمانده بین همه دانش آموزان

به گزارش اسپی دژ : یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش با حضور در کانون طه‌ها در جمع دانش آموزان شهرستان گرگان اظهار کرد: این سرود از نظر شکلی و قالبی هنرمندانه دارد و از نظر محتوایی پرمعنا و پرمغز است.
وزیر آموزش و پرورش گلستان ادامه داد: از سویی دیگر محور این سرود به گونه ای است که در تمامی ادیان وجود دارد و همه ادیان اعتقاد به منجی دارند.

نوری بیان کرد: اعتقاد به ظهور حضرت مهدی(عج) و فرمانده بودن آن برای ما مشخص است و باید تلاش کنیم این سرود بین همه دانش آموزان ترویج یابد.

نظری: اجرای ۴۴ پروژه ورزشی در آموزش و پرورش گلستان/ تابستان فرصتی برای جبران افت تحصیلی

نظری از اختصاص ۴۴ پروژه ورزشی در استان گلستان خبر داد و گفت: در ۲۵ سال گذشته کل پروژه ورزشی آموزش و پرورش ۷۰ پروژه بود.
سیدرضا نظری ظهر امروز در نشست صمیمی وزیر آموزش و پرورش با جمعی از فرهنگیان گلستان اظهار کرد: در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش اگر می خواهیم به مسائل تربیتی توجه کنیم باید دانش آموزان روزانه ۶ ساعت در خدمت آمورش و پرورش باشند.

مدیرکل آموزش و پرورش گلستان ادامه داد: برش استانی سند تحول بنیادین شکل گرفته است و برای مهر تحصیلی برنامه ریزی ها انجام شده است.

نظری به ضرورت غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان اشاره کرد و گفت: تابستان امسال فرصتی برای جبران کاهش تحصیلی است.

وی از اختصاص ۴۴ پروژه ورزشی در استان گلستان خبر داد و گفت: در ۲۵ سال گذشته کل پروژه ورزشی آموزش و پرورش ۷۰ پروژه بوده و با نگاه زیبا مقام وزارت و دولت رئیسی ۴۴ پروژه ورزشی با تخصیص اعتبار اجرا می شود.

این مقام مسئول تاکید کرد: امسال ۸۳ میلیارد تومان اعتبار برای تجهیزات در نظر گرفته شده است که امید داریم تا مهرماه این تجهیزات فراهم شود.
    گروه خبري   :   اجتماعی - فرهنگی تاریخ    :   1401/03/11 تعداد دفعات مشاهده    :   365 بار ساعت    :   05:01:08
نظرات کاربران
نظرشما
نام
 
آدرس صندوق الکترونیکی
   
نظرات کاربران
 

 
آخرین اخبار سایت
در حال بارگذاری