اخبار و تازه ها
اخبار جزئیات خبر > اخبار و تازه ها - جزئيات اخبار
در جدال نخست فشار زیادی را تحمل کردیم؛
عطایی: مقابل بلژیکی‌ها بد بازی کردیم و باختیم

به گزارش اسپی دژ و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال : تیم ملی والیبال جوانان ایران در اولین بازی خود در مسابقات قهرمانی جوانان جهان در دیداری نزدیک ۳ بر ۲ مغلوب بلژیک شد.
بهروز عطایی، سرمربی تیم والیبال جوانان ایران در این باره اظهار داشت: می‌دانستیم بازی برابر تیم دوم اروپا دیدار سختی خواهد بود. به عنوان مسابقه اول هم فشار زیادی را تحمل کردیم. در ست اول و دوم خیلی بد عمل کردیم و کنترل بازی به دست بلژیک افتاد. آنها نسبت به ما نمایش منظم و هماهنگ‌تری داشتند و ست اول و دوم را با برد به پایان رساندند.

وی در ادامه عنوان داشت: در ست‌های بعدی تغییراتی انجام دادیم که باعث شد کمی بهتر از ست اول و دوم بازی کنیم و در نهایت بازی به ست حساس پنجم کشیده شد. در این ست به دلیل اشتباهات بازیکنان ایران و عملکرد بهتر بلژیک، نتیجه به سود حریف به پایان رسید.

عطایی با بیان اینکه بلژیکی‌ها استحقاق برد را داشتند، بیان داشت: به جرات می‌گویم بد بازی کردیم و نتیجه را واگذار کردیم. حریف اول ایران تیم بسیار خوب و برد حق آنها بود. مطمئنا در بازی‌های بعدی بهتر و با کیفیت بالاتری عمل می‌کنیم تا بتوانیم به مرحله بعد برسیم. امیدوارم شرایط برای ما بازی به بازی بهتر شود. بردیا سعادت نیز به جمع ملی‌پوشان پیوست و در مسابقات بعدی تیم ایران را همراهی خواهد کرد.

بیست و یکمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی جوانان زیر ۲۱ سال جهان از پنج‌شنبه اول مهر با حضور ۱۶ تیم برتر از قاره‌های مختلف جهان به میزبانی مشترک ایتالیا و بلغارستان آغاز شده است.
    گروه خبري   :   ورزشی تاریخ    :   1400/07/02 تعداد دفعات مشاهده    :   116 بار ساعت    :   14:30:18
نظرات کاربران
نظرشما
نام
 
آدرس صندوق الکترونیکی
   
نظرات کاربران
 

 
آخرین اخبار سایت
در حال بارگذاری