اخبار و تازه ها
اخبار جزئیات خبر > اخبار و تازه ها - جزئيات اخبار
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه آق قلا :
فتنه ۸۸ خطرناکترین توطئه طراحی شده علیه انقلاب اسلامی بود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه آق قلا گفت: بدون تردید فتنه ۸۸ خطرناکترین توطئه طراحی شده علیه انقلاب اسلامی و نظام دینی از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون بوده است که با بصیرت مقام معظم رهبری خنثی گردید.
 
 
 
 
 

به گزارش راه اسپی دژ، سرهنگ ضیایی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان آق قلا در گفتگو با خبرنگار ما گفت : سنی و شیعه با ولی امر مسلمین جهان در سالگرد نهم دی ماه و در سایه سار وحدت و ولایت مداری با بیرق از پرچم بسیج همچون گذشته میثاقی دوباره خواهند بست.

وی افزود : بدون تردید فتنه ۸۸ خطرناکترین توطئه طراحی شده علیه انقلاب اسلامی و نظام دینی از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون بوده است که با بصیرت مقام معظم رهبری خنثی گردیدو

سرهنگ ضیایی ادامه داد : در واقع پیوند میان مردم و رهبری بر اساس نظریه امت و امامت ، زمینه ساز نزول نصرت الهی در حماسه 9 دی شده و موجب درهم شکسته شدن جریان فتنه گردید است.

فرمانده سپاه شهرستان آق قلا در پایان خاطر نشان کرد : از عموم مردم ولایتمدار شهرستان آق قلا جهت شرکت در این مراسم باشکوه و مقتدرانه 9 دی دعوت بعمل آورده و خواستار حضورشان در این مراسم پر صلابت گردیده اند.

انتهای پیام/

 
    گروه خبري   :   شهرستان تاریخ    :   1397/10/08 تعداد دفعات مشاهده    :   1816 بار ساعت    :   18:40:53
نظرات کاربران
نظرشما
نام
 
آدرس صندوق الکترونیکی
   
نظرات کاربران
 

 
آخرین اخبار سایت
در حال بارگذاری