اخبار و تازه ها
اخبار جزئیات خبر > اخبار و تازه ها - جزئيات اخبار
فرماندار آق‌قلا :
مساجد می‌بایست مکانی رهایی از آسیب‌های اجتماعی باشد/امنیت در کشور مدیون خون شهدا و اطاعات از رهبری است

فرماندار آق‌قلا گفت :مسجد، سنگر است یعنی جایی که نور قران و نماز بر دلمان می‌تابد. بنابراین مساجد می‌بایست مکانی برای دوری و رهایی از این آسیب‌های اجتماعی باشد.

 

 
 
 
 
 
به گزارش راه اسپی دژ، امانگلدی ضمیر،فرماندار آق‌قلا در نشست مشترک روحانیون و مسئولین در روستای پیرواش سفلی با تأکید بر لزوم پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی گفت : به فرموده مقام معظم رهبری می‌بایست آسیب‌های اجتماعی مخصوصاً آسیب‌هایی که خانواده را تضعیف می‌کنند، پیشگیری نمود.

وی افزود : مسجد، سنگر است یعنی جایی که نور قران و نماز بر دلمان می‌تابد. بنابراین مساجد می‌بایست مکانی برای دوری و رهایی از این آسیب‌های اجتماعی باشد.

فرماندار آق‌قلا ادامه داد : استمرار و امنیت در کشور مدیون خون شهدا است که کشور ما را بیمه کرده است. تا زمانی که بدانیم در زیر سایه بزرگواری این شهدا زندگی می‌کنیم در مسیر درست خواهیم بود

ضمیر در بخش دیگری از صحبت‌های خود با تأکید بر اطاعات از رهبری گفت : مورد دیگری که موجب امنیت کشور ما در منطقه شده است، اطاعت از رهبری می‌باشد. هرچه بیشتر فرمایشات و رهنمودهای ایشان را پیروی و اطاعت کنیم امنیت و آبرومندی و اقتدار کشورمان بیشتر خواهد شد.

 
 
 
 
 
 
 
 

انتهای پیام/

 
    گروه خبري   :   شهرستان تاریخ    :   1395/10/13 تعداد دفعات مشاهده    :   324 بار ساعت    :   12:26:57
نظرات کاربران
نظرشما
نام
 
آدرس صندوق الکترونیکی
   
نظرات کاربران
 

 
آخرین اخبار سایت
در حال بارگذاری