اخبار و تازه ها
اخبار جزئیات خبر > اخبار و تازه ها - جزئيات اخبار
هزارجریبی نماینده مجلس اعلام کرد
مسیر آق قلا به گنبدکاووس با اعتبار ۱۵ میلیارد ریال روکش آسفالت می شود

نبی هزار جریبی در حاشیه این بازدید گفت :با رایزنی های صورت گرفته با وزارت راه و شهرسازی و پیگیری های استاندار محترم و همچنین فرماندار شهرستان آق قلا مبلغ 15 میلیارد ریال اعتبار جهت روکش آسفالت سه راهی عطا آباد تا اوچ تپه بخش مرکزی تصویب شده است.
 
 
 
 
 
 
 
ظهر امروز نبی هزار جریبی نماینده مردم شریف شهرستان های گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی به همراه مهدی میقانی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان، امانگلدی ضمیر فرماندار و اسمعیل آرخی بخشدار مرکزی از مسیر سه راهی عطا آباد به اوچ تپه شهرستان آق قلا بازدید بعمل آورد.
 
نبی هزار جریبی در حاشیه این بازدید با بیان مطلب فوق افزود:با رایزنی های صورت گرفته با وزارت راه و شهرسازی و پیگیری های استاندار محترم و همچنین فرماندار شهرستان آق قلا مبلغ 15 میلیارد ریال اعتبار جهت روکش آسفالت سه راهی عطا آباد تا اوچ تپه بخش مرکزی تصویب شده است.
 
گفتنی است مسیر آق قلا به گنبد کاووس یکی از مهمترین مسیر های مواصلاتی شرق شهرستان بوده که از حجم ترافیک بالایی برخوردار است و قسمتی از آسفالت این مسیر"سه راهی عطا آباد تا اوچ تپه"نیاز به مرمت و روکش آسفالت دارد که خوشبختانه با پیگیری های مسئولین در سطوح ملی،استانی و شهرستانی اعتبار آن تصویب شد و ان شاالله در آینده ای نزدیک شاهد آغاز عملیات اجرایی آن خواهیم بود.
 
انتهای پیام/
 
 
 
 
 
 
    گروه خبري   :   شهرستان تاریخ    :   1397/07/23 تعداد دفعات مشاهده    :   314 بار ساعت    :   19:38:53
نظرات کاربران
نظرشما
نام
 
آدرس صندوق الکترونیکی
   
نظرات کاربران
 

 
آخرین اخبار سایت
در حال بارگذاری