اخبار و تازه ها
اخبار جزئیات خبر > اخبار و تازه ها - جزئيات اخبار
خطیب جمعه شهر انبارالوم:
نیروی هوافضای سپاه جدیدترین دست آورد نظامی را تولید کرد

به گزارش خبرنگار سایت اسپی دژ:خطیب جمعه شهر انبارالوم و بخش وشمگیر حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا دماوندی گفت :مقام معظم رهبری در مورد اهانت اخیر رییس جمهور فرانسه به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) فرمودند:چهره نورانی پیامبر رحمت با این کارها و امثال این کارها خدشه دار نمی شود تاریک نمی شود.
بعضی ها اینطور فرمودند که اگر در انتخابات امریکا فلانی رای بیاورد این اتفاق میفتد و اگر فلانی رای بیاورد اتفاق بهتری میفتد. این اشتباه است سیاست ما در برابر امریکا همان است که عرض کردیم و کنار نخواهیم آمد و این را هم عرض کنم که هم امریکا و هم اسراییل در حال افول هستند. فرعون فقط در مصر مردم را بد بخت کرد. اما آمریکا و اسراییل با استفاده از علم نوین تمام جهان را بدبخت کردند. مادامی که ما مسلمان باشیم و آن را حفظ کنیم مادامی که دستورات و سیره معصومین سرلوحه فرد و جامعه ما باشد هیچ دولت و تمدنی نمیتواند نگاه چپ به ما کند.نظام جمهوری اسلامی با توجه به سیاست اخیر کفار و منافقین هیج گونه مذاکره و سازش به عمل نخواهد آورد. نکات مقام معظم رهبری در مورد قره باغ: 1-جنگ باید تمام شد 2-سرزمین آذر بایجان باید برگردانده شود 3-امنیت ارمنی ها باید حفظ شود 4-تروریست ها هم باید از مرزهای کشور ما دور بشوند.
امام حسن مجتبی(ع) در سال ۴۱ هجری با معاویه لعنت الله صلح کرد علت اینست که: 1-اولین علت عدم حمایت مردم است که حضرت فرمودند که اگر یاورانی میداشتم با معاویه میجنگیدم تا به حق برسم‌ 2-حفظ جان شیعیان که عده‌ی کمی مانده بودند.چهارشنبه گذشته نیروی هوافضای سپاه جدیدترین دست اورد نطامی را تولید کردند. موشک تیر باز بالستیک که تا ۱۷۰۰ کیلومتر برد دارد. امریکا باید بداند که مبارزه با مردم ایران کار آسانی نیست. مردم صبور و نجیب ایران بدانند که سربازان سپاه شبانه روز به فکر امنیت انها هستند. در شرایطی که در داخل منافقین دنبال انتخابات امریکا هستند سپاه بیدار هست. رهبر معظم انقلاب فرمودند: دوران بزن در درو تمام شده اگر یکی بزنید ده تا میخورید ساخت این موشک عینیت بخشید به این کلام فرمانده معظم کل قوامتاسفانه در کشور عزیز ما آمار طلاق بالاست: 1-اعتیاد 2-رواج سبک زندگی غربی 3-اختلاف سن نامناسب 4-مشکلات اقتصادی 5-دخالت خانواده ها 6-ازدواج اجباری 7-ضعیف شدن ایمان. یکی از راه های پیشگیری طلاق قناعت و احترام و ابراز علاقه است.کرونا را جدی بگیریم این بار کرونا با تمام قوا امده از حضور در عروسی ها بپرهیزیم از دست دادن روبوسی کردند بغل گرفتن پرهیز کنیم. طبق دستور رهبری دعای هفتم صحیفه سجادیه را قرائت کنیم تا ان شاءالله خداوند متعال ما را مورد رحم خود قرار دهد‌.
 
    گروه خبري   :   شهرستان تاریخ    :   1399/08/16 تعداد دفعات مشاهده    :   137 بار ساعت    :   15:50:11
نظرات کاربران
نظرشما
نام
 
آدرس صندوق الکترونیکی
   
نظرات کاربران
 

 
آخرین اخبار سایت
در حال بارگذاری