اخبار و تازه ها
اخبار جزئیات خبر > اخبار و تازه ها - جزئيات اخبار
به مناسبت هفته پیوند اولیا و مربیان :
همایش متمرکز استانی 2 هزار نفری پیوند اولیا و مربیان شهرستان آق قلا برگزار گردید

همایش متمرکز و استانی 2000 نفری پیوند اولیا و مربیان برگزار شد ، در این مراسم که در سالن امام خمینی (ره) برگزار شد مدیر کل آموزش و پرورش استان گلستان ، فرماندار، بخشداران ، امامان جمعه و جماعت و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی و والدین دانش آموزان حضور داشتند .
 
 
 
 
 
 
 
احسان گوهری راد مدیر کل آموزش و پرورش گلستان گفت : شما اولیای گرامی باید کاری کنید که حضورتان در کنار مدرسه و فضای آموزشی و تربیتی چشمگیر و پررنگ باشد و این حضور مدرسه و اولیا را به آنچنان تعاملی برسا ند که د انش آموزان به گروه های دیگر اجتماعی نیاز زیادی نداشته باشند و برای انجام بسیاری از امور خود به شما و معلمین تکیه کنند.
 
وی افزود : امسال برای اولین بار استقرار پایه دوازدهم را انجام دادیم و بر این اساس شکل کنکور حالت جدیدی به خود می گیرد و این وظیفه ما و شما اولیای محترم را سنگین تر می کند تا با یکدیگر هماهنگ تر و با انسجام بیشتری قدم برداریم تا فرزندا ن عزیزمان در این امر مهم موفق و سربلند باشند .
 
احسان گوهری راد گفت : به هیچ عنوان اجازه ورود موسسات با کتابهای آموزشی خاص در مقطع ابتدایی را نمی دهیم و برای این امر نیازمند کمک شما والدین ارجمند هستیم.
 
مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان در پایان با اشاره به اینکه یکی از اهداف اصلی آموزش و پرورش تقویت انجمن های اولیا و مربیان است گفت : در راستای تقویت و تحکیم انجمن های اولیا و مربیان استان بیش از 18 هزار نفر از والدین در انجمن های اولیا و مربیان عضو هستند و این گامی است برای همکاری خانواده ها با مدارس.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    گروه خبري   :   شهرستان تاریخ    :   1397/07/29 تعداد دفعات مشاهده    :   395 بار ساعت    :   17:07:38
نظرات کاربران
نظرشما
نام
 
آدرس صندوق الکترونیکی
   
نظرات کاربران
 

 
آخرین اخبار سایت
در حال بارگذاری