اخبار و تازه ها
اخبار جزئیات خبر > اخبار و تازه ها - جزئيات اخبار
رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی کشور :
واگذاری سه هزار سند مالکیت املاک علوی رایگان به محرومان آق قلا/ پیش بینی واگذاری 10 هزار سند در سال آینده

رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی کشور گفت : خوشحالم که برای هفتمین بار به استان گلستان سفر می‌کنم و امروز  سه هزار فقره اسناد تحویل اقشار کم درآمد و محروم شهرستان آق‌قلا می‌شود.

به گزارش راه اسپی دژ، محمد سعیدی‌کیا، رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی کشور در مراسم اهدای اسناد املاک علوی به محرومان و اقشار کم در آمد شهرستان اق قلا گفت : خوشحالم که برای هفتمین بار به استان گلستان سفر می‌کنم و امروز 3هزار فقره اسناد تحویل اقشار کم درآمد و محروم شهرستان آق‌قلا می‌شود.

وی افزود: امیدواریم تا آخر سال یک بار دیگر به این استان بیایم و 2 هزار سند بنیاد علوی به محرومان اهدا می‌کنیم.

رئیس بنیاد مستضعفان کشور تصریح کرد: در سال آینده نیز 10 هزار سند به مردم محروم استان گلستان اهدا می‌شود و امیدواریم بتوانیم با اهدای اسناد کشاورزی در زمینه اقتصادی و پشرفت منطقه هم گام‌های خوبی برداریم.

سعیدی‌کیا با بیان اینکه ارزش تقریبی این زمین ها معادل 180 میلیارد ریال است، اظهارداشت: تمام این اسناد از طرف بنیاد مستضعفان به صورت کاملا رایگان به مردم شریف این منطقه اهداء شد.

وی خاظر نشان کرد: استان گلستان تابلوی زیبای وحدت اسلامی است و ما خدا را شاکریم که خدمتگزار مردمی هستیم که با وجود سختی‌ها و مشکلات زیاد پشتوانه نظام بوده و در همه صحنه‌ها حضور دارند.

انتهای پیام/

    گروه خبري   :   شهرستان تاریخ    :   1395/10/09 تعداد دفعات مشاهده    :   186 بار ساعت    :   13:55:14
نظرات کاربران
نظرشما
نام
 
آدرس صندوق الکترونیکی
   
نظرات کاربران
 

 
آخرین اخبار سایت
در حال بارگذاری