اخبار و تازه ها
اخبار جزئیات خبر > اخبار و تازه ها - جزئيات اخبار
با حضور وزیر آموزش و پرورش؛
کلنگ‌ زنی احداث 3 مدرسه در شهرستان آق‌ قلا + تصاویر

کلنگ‌ زنی احداث 3 مدرسه در شهرستان آق‌ قلا با حضور سرپرست وزارت آموزش و پرورش به زمین زده شد.
 
 
 
 
 
 
به گزارش راه اسپی دژ، با حضور "حسینی" سرپرست وزارت آموزش و پرورش، "حق شناس استاندار گلستان" و سایر مسئولین استانی ، ساخت مدرسه 4 کلاسه شهید مفتح در روستای صحنه به مساحت 540 مترمربع، مدرسه 6 کلاسه امیرکبیر در  روستای قرنجیک پورامان به مساحت 785 مترمربع و مدرسه 3 کلاسه شهید سالار صحنه در روستای پیر آغاچ در مساحت 306 مترمربع با مشارکت بانک پاسارگاد به صورت متمرکز کلنگ زنی شد.

همچنین پس از مراسم کلنگ زنی متمرکز ، آیین افتتاح فعالیتهای تابستانه دانش آموزی کشور در سالن ورزشی تختی شهرستان آق قلا برگزار شد.

حسینی ، سرپرست وزارت آموزش و پرورش در این مراسم گفت : در سال جاری برای ٤ میلیون دانش آموز در ٣٠هزار پایگاه دانش آموزی با ٣٤نوع فعالیت متنوع ،جهت بهره مندی این عزیزان برنامه ریزی شده است.

 

 حسینی افزود:  آزمون استخدامی برای ۱۰۵هزار معلم حق التدریسی برگزار خواهد شد که با توجه به این آزمون ، ۱۰۵هزار نفر از معلمان حق التدریسی، خدمات شرکتی و مهدکودک‌های فعال، قبل از سال۹۱ نیز می‌توانند در این آزمون استخدامی شرکت کنند.

مقام عالی وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت : برای به کار گیری این معلمان قید نیاز آموزش و پرورش به لحاظ جنسیت، منطقه و رشته نیز مد نظر است و مقدمات به کارگیری شماری از قبول شدگان در آزمون برای اول مهر انجام می شود.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/
 
    گروه خبري   :   شهرستان تاریخ    :   1398/04/13 تعداد دفعات مشاهده    :   1908 بار ساعت    :   11:24:42
نظرات کاربران
نظرشما
نام
 
آدرس صندوق الکترونیکی
   
نظرات کاربران
 

 
آخرین اخبار سایت
در حال بارگذاری