اخبار و تازه ها
اخبار جزئیات خبر > اخبار و تازه ها - جزئيات اخبار
بخشدار مرکزی آق قلا :
9 دی روز اثبات ولایتمداری مردم ایران اسلامی بود

بخشدار مرکزی آق قلا : نهم دی روزی است که مردم مسلمان و انقلابی ایران این جمله حضرت امام (ره) را که فرمودند: «پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت تان آسیب نرسد» به خوبی معنا کردند

 

 
 
 
به گزارش راه اسپی دژ، بخشدار مرکزی آق قلا در گفتگو با خبرنگار ما گفت : روز نهم دی روزی است که مردم مسلمان و انقلابی ایران این جمله حضرت امام (ره) را که فرمودند: «پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت تان آسیب نرسد» به خوبی معنا کردند و در عمل اعتقاد خود را نسبت به آن ثابت کردندو دشمنان خوش خیال را ماُیوس ساختند.

وی افزود: مردم ولایی ایران اسلامی در حماسه نهم دی ماه ۸۸ ، بلوغ فکری و شخصیتی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به اثبات رساند.

بخشدار مرکزی آق قلا اظهار داشت: حماسه 9 دی ، نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد در برابرتمام دنیای آنها خواهند ایستاد.

اسمعیل آرخی به مناسبت سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی عنوان داشت: وحدت، همدلی ، همکاری و دلسوزی مسئولین و مردم مانعی برای تحقق خواسته های دشمنان انقلاب و نظام اسلامی است ، همه برای این انقلاب زحمت کشیده اند و با خون شهداء آنرا آبیاری کردند پس اجازه ندهند برای کشور ما از خارج و بیگانگان تصمیم بگیرند.

احسان یلمه 

/انتهای پیام

    گروه خبري   :   شهرستان تاریخ    :   1397/10/07 تعداد دفعات مشاهده    :   170 بار ساعت    :   12:05:28
نظرات کاربران
نظرشما
نام
 
آدرس صندوق الکترونیکی
   
نظرات کاربران
 

 
آخرین اخبار سایت
در حال بارگذاری