اخبار و تازه ها
اخبار جزئیات خبر > اخبار و تازه ها - جزئيات اخبار

9 دی روز بصیرت و میثاق مردم با رهبری و نظام جمهوری اسلامی است

شهردار و اعضای شورای شهر آق قلا : 9 دی روز بصیرت،وحدت و میثاق مردم با رهبری و نظام جمهوری اسلامی است که در تاریخ این کشور ماندگار شد.

 

 
 
 
 
 
عبدالرشید قرنجیک، شهردار آق‌قلا در گفتگو با خبرنگار راه اسپی دژ گفت : روز 9 دی روزی است که در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار شد. روزی که اتحاد و یکدلی کشورمان را در زمان‌حساسی به رخ جهانیان کشیدیم و این اتحاد و این بصیرت باعث افتخار ما شد.

وی افزود : این روز باعث افزایش قوام و دوام نظام جمهوری اسلامی شد و بزرگداشت این روز یادآور بصیرت و اتحاد مردم در جمهوری اسلامی است.

جهان فر ریس شورای شهر آق‌قلا نیز در این خصوص به خبرنگار ما گفت:9 دی روز میثاق مردم با رهبری و نظام جمهوری اسلامی می‌باشد. روزی که در آن مردم عشق و علاقه خود را به رهبر عزیزمان اعلام کرده و از آن دفاع می‌کنند.

خلیل ماهری، عضو شورای اسلامی آق‌قلا نیز گفت : نه دی یک روز ماندگاری است که نشان داد ارادت و عشق مردم به رهبری و نظام جمهوری اسلامی فقط حرف نیست و در عمل نیز با آمدن به خیابان‌ها این عشق و دلدادگی خود را به رخ همگان کشیدند.

وی افزود: در روزهایی که فتنه گران به فکر براندازی نظام بودند مردم ما با بصیرت خود توانستند از رهبری و نظام جمهوری اسلامی ایران دفاع کنند.

از مردم انقلابی شهرستان نیز درخواست می‌کنیم در همایش روز نه دی که در مسجد صاحب‌الزمان آق‌قلا می‌گردد، حضور به هم برسانند و بار دیگر عشق دلدادگی خود را به رهبر عزیزشان اعلام کنند.

انتهای پیام/

 
    گروه خبري   :   شهرستان تاریخ    :   1395/10/08 تعداد دفعات مشاهده    :   287 بار ساعت    :   07:47:04
نظرات کاربران
نظرشما
نام
 
آدرس صندوق الکترونیکی
   
نظرات کاربران
 

 
آخرین اخبار سایت
در حال بارگذاری