اخبار و تازه ها
اخبار جزئیات خبر > اخبار و تازه ها - جزئيات اخبار
مسئول عقیدتی سیاسی سپاه نینوا استان گلستان :
9 دی روز رسوایی فتنه گران و روز ناامیدی دشمنان نظام است

مسئول عقیدتی سیاسی سپاه نینوا استان گلستان :9 دی روز رسوایی فتنه گران و روز ناامیدی دشمنان نظام است که به‌وسیله آن جاودانگی انقلاب تضمین شد.

 

 
 
 
 
به گزارش راه اسپی دژ، حجت‌الاسلام گنجی مسئول عقیدتی سیاسی سپاه نینوا استان گلستان در همایش بزرگ 9 نهم دی در مسجد صاحب‌الزمان آق‌قلا با تقدیر و تشکر از زحمات مردم به جهت برگزاری اجلاسیه 4000 شهید گفت: این حجم از ارادت و دلدادگی مردم به شهدا و مقام شهید مثال‌زدنی است و از شما مردم شهیدپرور تشکر می‌کنم.

حجت‌الاسلام گنجی در ادامه با اشاره به چند نکته در خصوص حماسه نه دی گفت : نکته اول اینکه در تقویم یک نام زیبا برای امروز یعنی نه دی نهاده شده است و آن «روز بصیرت و پیوند امت با ولایت» است.

وی افزود : در ادوار مختلف انبیا آمدند تا به رسالت آن‌ها که همان دادن آگاهی و بصیرت به مردم است سختی‌ها، مرارت‌ها ،تبعیدها و شکنجه‌ها را متحمل شدند.

مسئول عقیدتی سیاسی سپاه نینوای استان گلستان با تأکید بر این‌که 9 دی روز ناامیدی فتنه گران داخلی است گفت : امت اسلام به فرموده قرآن کریم برترین امت‌ها است. پیامبر(ص) از اول بعثت تا آخرین لحظاتش نگران بصیرت امتش بود و این نشان‌دهنده اهمیت بصیرت و دشمن‌شناسی دارد که در روز9 دی تجلی این بصیرت را در مردم انقلابی‌مان به‌وضوح دیدیم.

حجت‌الاسلام گنجی ادامه داد : 9 دی روزی است ک برگ زرینی بر تاریخ افزوده شد. 9 دی روز ناامیدی فتنه گران داخلی است که به‌وسیله آن جاودانگی انقلاب تضمین شد.9 دی‌ماه بیمه‌گر دستاوردهای انقلاب اسلامی است

وی تصریح کرد : 9در دی‌ماه مردم ثابت کردند ما اهل کوفه نیستیم. روزی است که مردم لبخند رضایت بر لبان مقام معظم رهبری نشاندند و امروز فتنه خط قرمز نظام است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین گنجی در ادامه بصیرت را ولایت مداری مردم خواند و گفت : اول ولایت مداری مردم است که در رأس عقاید ما هست ، خط قرمز مردم ما ولایت است. 9 دی روزی بود وقتی به دین و ولایت مردم توهین شد، به خیابان آمدند و شعار یا حسین سر دادند. 9 دی ثابت کرد که پشتیبان ولایت‌فقیه باشید تا به مملکت شما آسیب نرسد و مردم اجازه نمی‌دهند که انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد و همچنین ثابت کرد عاشورا از اصول جاودانگی انقلاب است.

انتهای پیام/

    گروه خبري   :   شهرستان تاریخ    :   1395/10/09 تعداد دفعات مشاهده    :   201 بار ساعت    :   14:48:17
نظرات کاربران
نظرشما
نام
 
آدرس صندوق الکترونیکی
   
نظرات کاربران
 

 
آخرین اخبار سایت
در حال بارگذاری