اخبار و تازه ها
اخبار جزئیات خبر > اخبار و تازه ها - جزئيات اخبار
بیانیه به مناسبت روز قدس:
سرهنگ پاسدار یعقوب مصطفی لو و محمد مهدی گلشاهی فرمانده و مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان آق قلا

به گزارش خبرنگار سایت اسپی دژ :روز قدس، روز صف بندی جبهه حق علیه تمامیت جهانخواران و مستکبران است. چرا که همه دشمنان اسلام ، چه آنهایی که عامدانه دشمنی میکنند و چه آنهایی که جاهلانه در صف دشمنان هستند در حد توان و قدرت خود، از ظلم و جنایت صهیون دفاع و حمایت میکنند. فلذا مشهود است که صهیونیست اسرائیلی، از سر پنجه های استکبار جهانی است.
غصب خانه و سرزمین و ایذاء مسلمین و خون ریزی، کوچکترین جنایاتی است که سربازان صهیونیست اسرائیلی به آن متهم هستند . اما متاسفانه هیچ مجمعی در جهان نیست که بتوان برای احقاق حق حقوق مسلمانان فلسطینی در آن اعاده حق و شکایت کنند.

جوامع بین الملل و مجامع غربی و اروپایی خود را در برابر حجم عظیم نسل کشی و جنایت، علیه مسلمین فلسطینی، خود را به خواب زده اند و راهی جز برپایی راهپیمایی و حضور معترضانه به جنایتکاران صهیونیستی باقی نمی ماند و حضور در میدان راهپیمایی روز قدس شریف ، روز اعتلای اسلام و مسلمین است و روز خشم دشمنان اسلام.
به فرموده قرآن کسانی که عملی انجام دهند که مایه غضب دشمنان اسلام واقع شود

خداوند به ایشان اجر نیکو خواهد داد. و لا یطوون موطئا یغیظ الکفار و لا ینالون من عدو نیلا الا کتب لهم به عمل صالح ، انشاءالله خداوند اجر کسانی که در روز قدس در بین صفوف مسلمین، ندای حمایت از مسلمین و مردمان مظلوم فلسطین را سر میدهند، به احسن وجه عنایت بفرماید.

اینجانبان ضمن دعوت مردم شریف استان گلستان و شهرستان آق قلا به شرکت در راهپیمایی عظیم روز جهانی قدس، امیدوارم این گونه حرکت‌های پر شور و مخلصانه در تحقق تمدن نوین اسلامی و البته تعجیل در ظهور منجی عالم بشریت بیش از پیش مؤثر و مثمر واقع شود
    گروه خبري   :   شهرستان - تصویری تاریخ    :   1401/02/09 تعداد دفعات مشاهده    :   971 بار ساعت    :   01:42:14
نظرات کاربران
نظرشما
نام
 
آدرس صندوق الکترونیکی
   
نظرات کاربران
 

 
آخرین اخبار سایت
در حال بارگذاری