اخبار و تازه ها
اخبار جزئیات خبر > اخبار و تازه ها - جزئيات اخبار

اعتقاد و باور الهی امام به بسیجیان مثال زدنی بود/ آمریکا دشمن اصلی مردم ایران از ابتدای انقلاب تاکنون

فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) گفت: روز اول جنگ با تمام مشکلاتی که بود امام فرمودند از دشمنی آمریکا غافل نشوید چرا که می دانستند دشمن اصلی انقلاب آمریکاست و امروز نیز امام خامنه ای می فرمایند دشمن اصلی کشور ما آمریکاست.

 

 
 
 
 
به گزارش راه اسپی دژ به نقل از گلستان ما؛ سردار علی فضلی در اجتماع 20هزارنفری اقتدار عاشورایی بسیجیان استان گلستان در گرگان اظهار کرد: دشمن در چهلمین سال انقلاب بر آن شده تا با ایجاد اختلاف و تفرقه بین مردم و امام فاصله بیندازد و اگر اطاعت از امام نبود معلوم نبود بتوانیم امروز چهلمین سال انقلاب را ببینیم.

فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) گفت: معارضان و منافقان از ابتدای انقلاب با حوادث امنیتی که ایجاد کردند باعث شدند نزدیک به 17 هزار شهید را تقدیم انقلاب کنیم.

وی بیان کرد: امروز هم اختلاف در بین قومیتها را از استانهای سنی نشین شروع کرده است.

سردار فضلی خطاب به بسیجیان گفت: پنجاه درصد از شهدای دوران دفاع مقدس از بسیجیان بودند و این افتخاری بود که نصیب شما شد.

وی در خصوص تاثیرگذاری فرمان امام بیان کرد: در روز سی و نهم جنگ بود که خبر رسید آبادان سقوط کرد اما امام در یک پیامی به رزمندگان فرمودند حصر آبادان باید شکسته شود و این در حالی بود که عراق در بیشتر شهرهای مرزی پیشروی کرده بود.

وی توضیح داد: با فرمان امام همه پاسداران و بسیجیان جمع شدند و با عملیات مهمی حصر آبادان را شکستند.

فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) ادامه داد: امام به ظرفیت بسیجیان باور داشت در حالی که بنی صدر که در آن زمان فرماندهی کل قوا را برعهده داشت بسیجیان را دست و پا گیر ارتش و نیروهای آموزش ندیده ای می دانست که حاضر نبود به آنها اسلحه و مهمات دهد.

سردار فضلی افزود: سخنان امام تمام تفسیر آیات قران و روایات بود که به زبان ساده برای مردم می گفت و امروز هم سخنان رهبر انقلاب همانگونه است.

وی گفت: در ابتدای جنگ وقتی تانکها و نفربرهای دشمن را به غنیمت گرفتیم حتی نمی توانستیم از آنها استفاده کنیم و از همان اسرا استفاده کردیم تا این تانکها را به شهر آبادان برسانند.

سردار فضلی بیان کرد: امروز در سایه رهبری های امامین انقلاب و وحدت توانستیم به چنان پیشرفتی برسیم که در تمام زمینه ها آمادگی داشته باشیم.

وی افزود: روز اول جنگ با تمام مشکلاتی که بود امام فرمودند از دشمنی آمریکا غافل نشوید چرا که می دانستند دشمن اصلی آمریکاست و امروز نیز امام خامنه ای می فرمایند دشمن اصلی کشور ما آمریکاست.

فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) گفت: گرانی، تورم اقتصادی مشکلات حقیقی و واقعی مردم جامعه است و دشمن سعی دارد با عملیات روانی از این مشکل سوء استفاده کند و بین امام و امت فاصله بیندازد.

وی بیان کرد: به برکت خون شهدا و همت تمام مسئولین قوا ان شالله از این پیچ عبور خواهیم کرد.

انتهای پیام/

    گروه خبري   :   سیاسی تاریخ    :   1397/07/13 تعداد دفعات مشاهده    :   275 بار ساعت    :   20:27:04
نظرات کاربران
نظرشما
نام
 
آدرس صندوق الکترونیکی
   
نظرات کاربران
 

 
آخرین اخبار سایت
در حال بارگذاری