مطالب وبلاگی

عکس / پریشان است گیسویت، ولی پرشان‌تر از ...!
زن مسلمان باید آنچنان در میان مردم رفت و آمد کند که علائم عفاف و وقار و سنگینی و پاکی از آن هویدا باشد!.

دولت تدبیر و بخیه !
دقت کردین قضیه کشیدن بخیه اون بچه مظلوم بخاطر اینکه مادرش 150 تومن پول نداشته چقدر شبیه به حال و روز این روز های کشور عزیز ماست؟
وبلاگستان اسپی دژ؛
ساپورت دیگه از مد افتاد !
حدوداً سه سال پیش بود که ساپورت تنگ و چسبان به عنوان مد در ایران مطرح شد و عده‌ای هم که جوگیر مد بودند سریعاً ازین مد که مغایر ارزش های اسلامی و ایرانی بود تبعیت کردند.
وبلاگستان اسپی دژ؛
گمیشان بعد از 5سال انفکاک، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی !؟
شاید اگر از مردم شهرستان گمیشان ،علی الخصوص شهر کمیش دپه، پرسیده شود که بعد از گذشت 5 سال از ارتقا این بخش به شهرستان، از بین بسیاری از ادارات مستقر نشده در محل زندگیشان، ترجیح می دهند تابلوی کدامیک از ادارات زودتر بالا رود؟ مسلما سمت و سوی جوابهای داده شده به سوی اداراتی خواهد بود که تاثیر فراوانی بر معیشت و تسهیل شرایط رفاهی و اقتصادی ساکنان این شهر مرزی محروم داشته و دارد که امری معقول و دور از ذهن نیست.

آقای مطهری! فرق اراذل شیراز با اراذل فتنه 88 چیست؟
علی مطهری نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی که در روز دوشنبه ۱۸ اسفند در شیراز با آجر و گوجه مورد استقبال گرم جمعی از مردم قرار گرفت خواستار محاکمه خاطیان شد.

برگزاری یادواره شهدای شهر سرخنکلاته با عنوان " 44 لاله عرش نشین" + تصاویر
یادواره سالانه شهدای سرخنکلاته باعنوان «44 لاله عرش نشین» پنجشنبه شب و با حضور صدها نفر از اقشار مختلف این شهر برگزار شد.

محسن تنابنده، اکبر عبدیِ جدید سینما
بیلبوردهای بزرگ او این روزها در اکثر بزرگراه های تهران دیده می شود. این بار هم با گریمی متفاوت، محسن تنابنده این بار برای پروژه «ابله» کمال تبریزی قرار است پیرزن باشد.
به قلم حاجی گلدی کر؛
یادداشتی به بهانه سفر رییس جمهور محترم و هیات همراه به استان گلستان
علیرغم خدمات ارزنده نظام مقدس جمهوری اسلامی وپیگیرهای دولت مردان به ویژه استاندار پر تلاش ما، به سهم خود چند نمونه از مشکلات که نیاز مبرم مردم شهید پرورمنطقه را بصورت اجمالی بعنوان یک شهروند مطرح می نماییم.
 
 
 
وبلاگستان اسپی دژ با هدف انتشار و گسترش مطالب تولیدی وبلاگ های شهرستان ، استان و کشور راه اندازی شده است.مدیران وبلاگ می توانند با مطالب تولیدی خود را برای ما ارسال کنند تا با ذکر نام خودشان در اسپی دژ درج گردد.منتظر شما هستیم
 
اخبار اسپی دژ
در حال بارگذاری
 
پربازدیدترین مطالب وبلاگستان
در حال بارگذاری