استان گلستان

درب 2300 واحد صنفی و بنگاه اقتصادی در گلستان تخته شد / نیازسنجی کالاهای اساسی در کشور ضعیف است
نماینده مردم گرگان و آق‎قلا در مجلس شورای اسلامی گفت: در سال 1395 درب 2 هزار و 300 واحد صنفی و بنگاه اقتصادی تخته شد و این واحدها از رده تولید خارج شدند.
نماینده مردم شرق گلستان در مجلس شورای اسلامی:
رقابت 6 هزار نفر برای استخدام 116 نفر در بیمارستان‌های گلستان خوشایند نیست/ بار روانی اشتغال را از بین ببریم
نماینده مردم شرق گلستان در مجلس شورای اسلامی در خصوص آزمون استخدامی بیمارستان کلاله و مینودشت گلایه کرد و گفت: رقابت 6 هزار نفر برای استخدام 116 نفر در بیمارستان کلاله و مینودشت آمار خوبی برای استان نیست.

بهره برداری از 12 طرح عمرانی و خدماتی با اعتبار یک میلیارد و 300 میلیون / کاهش جمعیت زندان های گلستان با اعمال مجازات های جایگزین حبس
رئیس کل دادگستری گلستان در ادامه سرکشی های هفتگی خود به گمیشان و بندرترکمن گفت: یک میلیارد و 300 میلیون تومان هزینه اجرای 12 طرح عمرانی و خدماتی در شهرستان های ترکمن و گمیشان از محل صرفه جویی در هزینه های جاری دادگستری تامین شده است .

توسعه اشتغال راهکار تحقق اقتصاد مقاومتی/ ایجاد شغل برای ۲۸۰۰ مددجوی امداد گلستان
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) گلستان توسعه اشتغال را تنها راهکار تحقق اقتصاد مقاومتی بیان کرد و گفت: با جذب تسهیلات بانکی سال گذشته برای دوهزار و ۸۰۰ نفر از مددجوی زیرپوشش شغل ایجاد شد.

همه ما سپاهی و بسیجی هستیم؛ سپاه در قلب مردم ایران جای دارد
امام جمعه اهل‌سنت شهرستان گنبدکاووس گفت: سپاه لشکری است که از بدو انقلاب در همه صحنه‌ها حضور داشت و محبت سپاه در قلب مردم جای دارد و همه ما سپاهی و بسیجی هستیم.

دستگیری عامل فروش غیرمجاز دارو در فضای مجازی گلستان
​مسئول پلیس فتا گلستان با بیان اینکه بر اساس دستور‌العمل سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، عرضه دارو در اینترنت غیر مجاز است، گفت: شهروند گرگانی که اقدام به تبلیغ و فروش داروی غیر مجاز از طریق فضای مجازی ‌می‌نمود توسط پلیس فتا گلستان دستگیر شد.
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان:
پرونده قطوری از خیانت آمریکا در ذهن ملت ایران است / ترامپ تاجرپیشه‎ای است که از مسائل سیاسی درک درستی ندارد/ آمریکا به هیچ عهدی پایبند نیست
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان با تاکید بر اینکه آمریکا منفورترین کشور دنیاست و به هیچ عهدی پایبند نیست، گفت: پرونده قطوری از خیانت آمریکا در ذهن ملت ایران است.
ناگفته‌های مدیرکل کار گلستان از حادثه معدن و وضعیت کارگران
همه مسئولان در حادثه معدن زمستان یورت آزادشهر شریک و مقصرند/نمی‌شد معدن را تعطیل کرد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان گفت: همه مسئولان در حادثه معدن زمستان یورت آزادشهر شریک و مقصرند.
اشتغال و تولید در قلب آسیب؛
گارگاه خیاطی محله اسلام آباد در انتظار حمایت است
بانویی 39 ساله که 2 سال است کارگاه خیاطی خود را در محله اسلام آباد، یکی از محله های آسیب خیز شهرستان گنبد راه اندازی کرده ،باعث ایجاد اشتغال برای 5 نفر از بانوان روستا که علاقه مند به خیاطی هستند، شده است.

سرانه فعلی مطالعه در تراز جمهوری اسلامی نیست / افتتاح نمایشگاه کتاب با 53 هزار عنوان کتاب در گرگان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گستان گفت: یازدهمین نمایشگاه بزرگ سراسری کتاب گلستان با حضور آقای احمدی مشاور ویژه و مدیرکل حوزه وزارتی ارشاد ساعت 15 روز سه شنبه (25 مهر) افتتاح می شود و ساعات بازدید از نمایشگاه صبح ها از ساعت 9 تا 12 و عصرها از 15:30 تا 21 است.

زندگی‌ام را وقف پیشرفت و توسعه گلستان می‌کنم/ وحدت پایه و اساس توسعه است/ مسئولیتم را مدیون خون شهدا هستم
استاندار گلستان با بیان اینکه مسئولیتم را مدیون خون شهدا هستم بر لزوم تحکیم وحدت به عنوان پایه و اساس توسعه استان تاکید کرد و گفت: زندگی‌ام را وقف پیشرفت و توسعه گلستان می‌کنم.
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی گلستان:
برخورد مینی‌بوس با تیر چراغ‌برق در مینودشت ۱۳ مصدوم برجای گذاشت
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی گلستان گفت: برخورد یک دستگاه مینی‌بوس با تیر چراغ‌برق در مینودشت منجر به مصدومیت ۱۳ نفر شده است.