استان گلستان
در نشست با خبرنگاران گنبدی عنوان شد؛
سردار آزمون: بین خانواده و فوتبال، خانواده را انتخاب کردم
در پی انتشار خبر خداحافظی سردار آزمون از تیم ملی، وی امروز در جمع خبرنگاران گنبدی گفت: از شفاف سازی دلیل این کناره گیری معذورم فقط این را می گویم که من بین خانواده و فوتبال ، خانواده ام را انتخاب کرده ام.
رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گلستان خبر داد؛
رقابت 27هزار و 710 داوطلب گلستانی در کنکور سراسری 97
رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گلستان گفت: تعداد 27هزار و 710 داوطلب گلستانی در کنکور سراسری امسال در 5 گروه آزمایشی طی فردا و پس فردا به رقابت بایکدیگر خواهند پرداخت.
سید مناف هاشمی در جمع خبرنگاران :
فرماندارانی که از شرکت تعاونی خبازان پول بگیرند عزل می شوند / مجوزهای نانوایی اجاره ای باید باطل شود
استاندار گلستان با بیان اینکه با فساد در غله حتی اگر لایه هایش در استانداری باشند مبارزه می کنم، گفت : بفهمم فرمانداری از شرکت تعاونی خبازان پول می گیرد آناَ عزلش می کنم .

برای نخستین بار خبرنگاران استان گلستان رتبه بندی شدند / تکمیل مدارک تا 20 خرداد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از رتبه بندی خبرنگاران برای نخستین بار در استان خبر داد و گفت: پس از برگزاری جلسات متعدد و متمرکز کمیسیون رتبه بندی این مهم صورت پذیرفت.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) گلستان:
۱۹ هزار گلستانی سرپرستی ۹ هزار کودک نیازمند را برعهده گرفتند
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گلستان گفت: ۱۹هزار نفر تاکنون در استان گلستان با اجرای طرح اکرام ایتام و محسنین سرپرستی ۹ هزار فرزند نیازمند را برعهده گرفتند.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت شمال کشور :
روز قدس نشانگر مخالفت همگانی جهان اسلام با موجودیت نامشروع رژیم غاصب اسرائیل است
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت شمال کشور گفت: شب قدر از شب‌های مقدس و متبرک اسلامی است و خداوند در قرآن مجید از آن به بزرگی یاد کرده و سوره‌ای نیز به نام «سوره قدر» نازل فرموده است.

سوالات امتحانات نهایی باز هم لو رفت/ خرید و فروش در تلگرام + نمونه سوال
امتحانات نهایی دانش‌آموزان در شرایطی از روز گذشته آغاز شده است که بازار فروش سوالات امتحانی در شبکه‌های مجازی آغاز به کار کرده است.

اولویت دستگاه ها در راستای اشتغال زایی،توام با احساس مسئولیت باشد
نشست بررسی مسائل و مشکلات حوزه شهری با حضور فرماندار بندرترکمن و اعضای شورای اسلامی شهر در این شهرستان برگزار شد.

بی‎تدبیری برای دریافت محصولات کلزاکاران بندرگز
در شهرستان بندرگز کلزاکاران با عدم دریافت محصولشان در مراکز خرید مواجه شدند ، محصولاتی که با توصیه جهاد کشاورزی و به امید خرید تضمینی کاشته اند.
رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت و معدن گلستان خبر داد؛
جریمه 65 میلیاردی دو واحد متخلف تولید آرد در گلستان
رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان از جریمه 65 میلیاردی دو واحد متخلف تولید آرد در استان توسط بازرسان سازمان صنعت معدن و تجارت استان گلستان خبر داد.

مجتبی جمالی سرپرست اداره کل مدیریت بحران گلستان شد
سید مناف هاشمی استاندار گلستان در حکمی مجتبی جمالی فرماندار سابق شهرستان کردکوی را به عنوان سرپرست اداره کل مدیریت بحران استان گلستان منصوب کرد.

کاهش تصادفات جاده‌ای در اولویت استان است / حجم ترافیک محورهای مواصلاتی گلستان دو برابر میانگین کشوری است
استاندار گلستان ضمن تاکیدبر شناسایی نقاط پرحادثه استان، گفت:ساماندهی و برطرف کردن نقاط حادثه‌خیز جاده‌ای گلستان و کاهش تصادفات جاده‌ای باید در اولویت کار سال97 کمیسیون اجرایی مدیریت ایمنی و حمل و نقل استان باشد.