استان گلستان
رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور خبر داد؛
برنامه‌ریزی برای اجرای ۷ هزار پروژه آبرسانی در روستاهای محروم کشور/مرکزی الگوی برتر در آبرسانی کشاورزی در کشور
به گزارش اسپی دژ : سردار «محمد زهرایی» رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور در کارگروه بسیج سازندگی استان مرکزی گفت: حمایت از ۳ دسته از گروه های جهادی که در سطح استان فعالیت دارند مهمترین رسالت کارگروه بسیج سازندگی در استان ها است که حمایت گروه‌های جهادی که در جغرافیای خود فعالیت دارند مانند مسجد محورها، حمایت از گروه‌هایی که مهاجر هستند و حمایت از گروه‌های مهمان از نقاط مختلف توسط کارگروه بسیج سازندگی در استان های دیگر است.
رئیس خانه مطبوعات استان گلستان:
برگزاری نمایشگاه و جشنواره مطبوعات گلستان/ ارائه ۱۸ فقره تسهیلات ۱۰۰ میلیون تومانی به اصحاب رسانه
به گزارش اسپی دژ هادی علمدار گفت: در راستای ارتقای محتوای کیفی رسانه ها و تقویت حوزه روزنامه نگاری حرفه ای خانه مطبوعات استان گلستان درصدد است که در اسفند ماه سال جاری جشنواره مطبوعات و رسانه را در راستای ارج نهاده به تلاش های صادقانه خبرنگاران و روزنامه نگاران برگزار کند.
رئیس شورای حل اختلاف گلستان
فعالیت نخستین هیئت صلح اهل‌سنت استان گلستان آغاز شد
به گزارش خبرنگار سایت اسپی دژ : احمد جعفری در مراسم آغاز به‌کار این هیئت اظهار داشت: هیئت‌های صلح و صلح‌یاران برای حل و فصل دعاوی پیش از تشکیل پرونده و در مواردی حتی پس از تشکیل پرونده، ورود می‌کنند. هدف از تشکیل این هیئت‌ها جلوگیری از تولید و طرح پرونده در محاکم و حل ریشه‌ای اختلافات طرفین است.
گزارش :
جزئیات تازه از ماجرای قتل پدر و پسر در گرگان/ ردِ خون، راز جنایت را برملا کرد
به گزارش خبرگزاری اسپی دژ : به نقل از دادگستری گلستان، محمود اسپانلو، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان در این باره اظهار داشت: یک ماه پیش خبر کشف دو جسد سوخته در یکی از جاده‌های روستایی اطراف گرگان، پلیس و بازپرس ویژه قتل دادسرای گرگان را به محل کشف این اجساد کشاند.استاندار گلستان :
بسیج مقبولیتی فراتر از مرزهای ملی دارد
به گزارش اسپی دژ : علی محمد زنگانه استاندار گلستان به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج آمده است: شجره طیبه بسیج که با درایت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) بنا شد، همواره در طول انقلاب اسلامی منشأ خیر و برکت بوده و در لحظه لحظه تاریخ پر فراز و نشیب جمهوری اسلامی نقش آفرینی نموده است.
مدیر پیشگیری و مبارزه با بیماری‌های مرکز بهداشت گلستان گفت:
تزریق بیش از ۲ میلیون و ۱۸۸ هزار دز واکسن کرونا در گلستان
به گزارش اسپی دژ : علی باقری مدیر پیشگیری و مبارزه با بیماری‌های مرکز بهداشت گلستان گفت: امروز با تزریق ۱۴ هزار و ۷۸۷ دز واکسن کرونا مجموع تزریق در استان به ۲ میلیون و ۱۸۸ هزار و ۹۰۳ واحد رسید.
فرمانده سپاه نینوا :
بسیج سردمدار اجرای بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی است
به گزارش اسپی دز : سردار ملک شاهکوهی در مراسم افتتاح رزمایش اقتدار گروه‌های جهادی استان گلستان گفت:با شکل گیری بسیج در همان روز‌های آغازین انقلاب اسلامی، فرهنگ دفاع از آرمان‌های انقلاب مردمی شد.
دانشگاه علوم پزشکی گلستان
بستری ۱۹۲ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های گلستان
به گزارش اسپی دژ : بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی گلستان، امروز ۱۹۲ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های این استان بستری هستند.
رئیس انجمن ویروس شناسی کشور:
واکسیناسیون مانع از شدت یافتن بیماری کرونا و مرگ و میر می شود
به گزارش اسپی دژ : علیجان تبرایی رئیس انجمن ویروس شناسی کشور گفت: آمار واکسیناسیون در کشور ما نسبت به سایر کشور‌ها بالاتر است.
رئیس پلیس فتای گلستان گفت:
بیماری، شگرد مجرمان سایبری برای درخواست کمک مالی
به گزارش اسپی دژ : سرهنگ پرسا رئیس پلیس فتای گلستان گفت:مجرمان سایبری با هک صفحه شبکه اجتماعی افراد اقدام به ارسال پیام‌هایی مبنی بر درخواست کمک مالی به دلایل مختلف مانند سانحه رانندگی و بستری شدن در بیمارستان به دلیل بیماری می‌کنند.
مدیرکل راه و شهرسازی گلستان:
۱۷ هزار گلستانی در طرح ملی جهش تولید مسکن ثبت نام کردند
به گزارش اسپی دژ: مدیرکل راه و شهرسازی گلستان گفت: در مرحله اول طرح ملی جهش تولید مسکن تاکنون ۱۷ هزار و ۲۴۱ گلستانی ثبت‌نام کرده و مراحل بررسی و استعلامات لازم در حال انجام است.
اطلاعیه:
شرکت آب و فاضلاب گلستان در خصوص یخ‌زدگی تاسیسات آب هشدار داد
به گزارش اسپی دژ: در پی هشدار هواشناسی گلستان مبنی بر بارش برف و باران، شرکت آب و فاضلاب استان اطلاعیه ای صادر کرد.