استان گلستان

خط پروازی بندرعباس به گرگان و بالعکس راه اندازی شد + تصاویر
مدیر کل فرودگاه های بین المللی گرگان از راه اندازی خط پروازی بندرعباس_گرگان_بندرعباس از امروز خبر داد و گفت: این خط پروازی از امروز دوشنبه سوم اردبیهشت ماه، فعالیت خود را در مسیر بندرعباس_گرگان_بندرعباس راه اندازی گردید.

توسعه آموزش‌های جامعه‌محور در اولویت برنامه‌های هلال احمر گلستان است / دغدغه‌های استاندار گلستان را در خصوص هلال‌احمر با جدید پیگیری خواهد کرد
سرپرست جمعیت هلال احمر استان گلستان گفت: از اولویت‌های این جمعیت، توجه هر چه بیشتر به ترویج آموزش‌های جامعه محور در سطح استان است.

تصاویر/ عروسی پر رمز و راز ترکمن ها
اهمیت مراسم ازدواج برای مردمان ترکمن، از جهات گوناگونی است و یکی از این جنبه‌های مهم، وجه اقتصادی و اعتبار عشیره‌ای آن است. ترکمن‌ها ازدواج و فرزندآوری را مایۀ افزوده شدن به قدرت خانواده و طایفه می‌دانند و رشد جمعیت برایشان اهمیت دارد.

کارخانه آرد مشکل دار را تعطیل می کنیم / استاندار گلستان در بحث سلامت مردم با کسی تعارف ندارد
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی گلستان با اعلام اینکه استاندار گلستان دانشگاه را مسئول بررسی کیفیت و توزیع آرد مطلبو در استان می داند گفت : اگر تشخیص دهیم که کارخانه ای ،آردش مشکل دارد آن کارخانه را تعطیل می کنیم .

رشد علمی و دینی دانشجویان موجب تاثیر مثبت در جامعه می شود
رییس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گفت: دانشجویان نخبه فرهنگی با ارتقاء شخصیت علمی، اخلاقی، دینی و فرهنگی خود می توانند علاوه بر اینکه مهارتهای فردی و اجتماعی را در دانشگاه کسب می کنند به رشد ارزش ها و هنجارهای مثبت در جامعه نیز کمک نمایند.

کمیته امداد استان گلستان رتبه برتر جمع‌آوری زکات کشور را کسب کرد
رئیس اداره زکات کمیته امداد استان گلستان گفت: دبیرخانه شورای زکاتِ کمیته امداد استان گلستان برای چندمین سال متوالی با جمع‌آوری بیش از ۳۷ میلیارد تومان زکات، رتبه برتر کشور را کسب کرد.

اولین جلسه کمیته رتبه بندی و صدورکارت حرفه ای خبرنگاری در گلستان برگزار شد + تصاویر
رئیس اداره مطبوعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی از برگزاری اولین جلسه کمیته رتبه بندی خبرنگاران در ارشاد اسلامی گلستان خبرداد.

نقش بی بدیل سپاه را در انقلاب نمی توان نادیده گرفت
مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان گلستان نقش سپاه را در دفاع از حریم ولایت بی بدیل خواند و گفت : اگر سپاه در دفاع از حرم حضرت زینب (س) و عتبات عالیات ورود پیدا نمیکرد معلوم نبود امروز در چه وضعیتی قرار داریم و این همت سپاه و بسیج بود که با همراهی گروه های مختلف مردمی در عراق و سوریه توانستند فتنه تکفیری ها را مهار و نابود کنند.
نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس:
برگزاری تورنمنت های بین المللی زمینه ساز جذب گردشگر می شود
نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی گفت: برگزاری برخی رویدادهای بزرگ ورزشی و همایش های بزرگ استانی می تواند زمینه ساز جذب توریسم و گردشگر شود.

۶ گلستانی به اردوی تیم ملی کریکت دعوت شدند
۶ بازیکن گلستانی به اردوی تیم ملی کریکت مردان ایران دعوت شدند.

رونق تولید ملی باعث خودکفایی کشور می شود/ 904 میلیارد تومان تسهیلات تولیدی اعطا شده است
استاندار گلستان با تاکید بر اینکه رونق تولید ملی باعث خودکفایی کشور می شود، عنوان کرد: در سال گذشته با همکاری دستگاه های اجرایی و بانک های استان 904 میلیارد تومان تسهیلات به 857 واحد تولیدی اعطا شد.

«هزارپیچ» دوباره سوگلی گرگان می‌شود/ فاضلاب تعیین تکلیف شود
تخلیه فاضلاب و نخاله در تپه «هزارپیچ» به پیچ آخر رسیده و مسئولان امیدوارند سوگلی دوباره سوگلی گرگان شود اما کارشناسان نگران مطالعات انجام نشده آن هستند.