استان گلستان
وزیر آموزش و پرورش مطرح کرد؛
ضرورت ترویج سرود سلام فرمانده بین همه دانش آموزان
به گزارش اسپی دژ : یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش با حضور در کانون طه‌ها در جمع دانش آموزان شهرستان گرگان اظهار کرد: این سرود از نظر شکلی و قالبی هنرمندانه دارد و از نظر محتوایی پرمعنا و پرمغز است.
توسط سردار ملک شاهکوهی انجام شد؛
افتتاح پروژه خط انتقال آب کشاورزی در علی آباد کتول
به گزارش اسپی دژ:آیین افتتاح پروژه خط انتقال آب کشاورزی روستای زرین گل علی آباد با حضور سردار ملک شاهکوهی ؛ فرمانده سپاه نینوا ؛ مهندس برزعلی ؛ مدیرکل جهادکشاورزی استان و مسئولین و مردم این روستا، برگزار شد.
برگزاری هفته اول کورس اسبدوانی بندرترکمن
هفته اول کورس اسبدوانی بندرترکمن برگزار شد و برترین‌های هفته مشخص شدند.
به گزارش اسپی دژ :این رقابت‌ها با شرکت ۴۵ راس اسب در ۶ دور هزار متری برگزار شد.متین جرجانی با اسب اسپارتاکوس در دور اول، محمد امین توماج با اسب کریسمس در دور دوم و در دور سوم رامین قهرمانی با اسب متیوس اول شدند.
استاندار گلستان:
تامین ۹۶ درصد زمین مورد نیاز طرح نهضت ملی مسکن در گلستان
علی محمد زنگانه گفت: تاکنون ۹۶ درصد زمین مورد نیاز ساخت ۱۵ هزار و ۴۵۶ واحد مسکونی برای سال اول در قالب طرح نهضت ملی مسکن در گلستان تامین شده است.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان گلستان:
676 کیسه آرد دولتی خارج از شبکه در گلستان کشف شد
به گزارش اسپی دژ: تقی حسام مدیر کل تعزیرات حکومتی استان گلستان گفت : بر اساس گزارش جهادکشاورزی علی آبادکتول مبنی ب راینکه در بازرسی صورت گرفته از کارخانه آرد تعدا د 676 کیسه آرد خبازی یارانه‌ای 40 کیلویی کشف وضبط شد.
دادستان مرکز استان گلستان خبر داد؛
کیفرخواست تبر به دستان ِ قرن آباد صادر شد
به گزارش اسپی دژ : متهمان این پرونده 4 نفرند که برای متهم ردیف اول به اتهام شروع به قتل عمدی از طریق جرح عمدی با ضربه تبر به سر ، اخلال در نظم ، قدرنمایی با تبر و مزاحمت برای بانوان تقاضای اشد مجازات قانونی شده است
رییس شورای عالی استان‌ها:
دولت و مجلس در اجرا نشدن قانون مدیریت یکپارچه شهری بی‌تقصیرند
به گزارش اسپی دژ :پرویز سروری رییس شورای عالی استان ها امروز در مراسم افتتاحیه نخستین اجلاس روسای شورا‌های اسلامی استان‌های کشور در گرگان گفت: پس از رایزنی فراوان قرار شد هیات مشترک با دولت ایجاد شود و دولت این طرح را قبل از اجرا راستی‌آزمایی کند.
سرلشکر سلامی:
سپاه خدمت‌رسانی به مردم را هرگز از دستور کار ‌خارج نمی‌کند
به گزارش اسپی دژ :سرلشکر سلامی فرمانده کل سپاه گفت: خدمت‌رسانی به مردم را هرگز از دستور کار خود خارج نمی‌کنیم زیرا اولویت ما قرار دارد‌.
از ابتدای امسال؛
سومین زندانی محکوم به قصاص در گلستان آزاد شد
به گزارش اسپی دژ :رئیس کل دادگستری گلستان از لغو یک حکم قصاص با گذشت اولیای دم در داشلی برون شهرستان گنبدکاووس خبر داد.
با اساتقبال رسمی مسئولان؛
سردار سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران وارد گلستان شد
به گزارش اسپی دژ :فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سفری یک روزه با استقبال رسمی مسئولین عالی رتبه نظامی و اعضای شورای تامین وارد استان سرسبز گلستان شد.
رئیس کل دادگستری استان گلستان گفت:
۲ محکوم قصاص در طرح "به حرمت علی(ع) می‌بخشم" در استان گلستان بخشیده شدند
به گزارش اسپی دژ :حیدر آسیابی اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون، 2 محکوم به قصاص در قالب پویش "به حرمت علی(ع) می‌بخشم" آزاد شدند.
پیام استاندار گلستان
به‌مناسبت آغاز هفته سلامت
به گزارش اسپی دژ : هفته سلامت، فرصت مغتنمی برای تکریم و تجلیل از تلاش‌های مجاهدت‌گونه مدافعان سلامت و تقدیر از خدمات ارزنده و شبانه‌روزی فعالان عرصه سلامت است که همواره با از خودگذشتگی، سلامتی را به مردم ارزانی داشته‌اند و به امر ارتقای سلامت و بهداشت در جامعه اهتمام می‌ورزند.