شهرستان
فرماندار آق قلا خبر داد :
اعطای تسهیلات اشتغالزائی با بهره 8 درصد در مناطق محروم/اجرای طرح بشیر "احیای فرش اصیل ترکمن" در آق قلا
فرماندار شهرستان آق قلا گفت : جلسه با مدیر عامل پست بانک استان در خصوص تسهیل در پرداخت اعتبارات اشتغالزائی برگزار کردیم که مقرر شد تسهیلات با بهره 8 درصد در مناطق محروم و کمتر توسعه پرداخت گردد.

تصاویر/بازدید معاون وزیر از کارگاه های مبل سازی عطاآباد آق قلا
معاون امور تعاون وزیر تعاون کار رفاه امور اجتماعی و به همراه  مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی گلستان و همچنین نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی از کارگاهای مبل سازی روستای عطاباد آق قلا بازدید کردند.

تصاویر/حضور پرشور علاقمندان در هفته دوم کورس اسبدوانی آق قلا
هفته دوم رقابت‌های کورس اسبدوانی پاییزه آق قلا همانند گذشته با حضور بسیار پرشور تماشاچیان و علاقمندان به این رشته ورزشی در آق قلا برگزار شد.
معاون امور تعاون وزیر تعاون کار رفاه امور اجتماعی :
لزوم حمایت از تولیدی های مبل عطاآباد آق قلا
معاون امور تعاون وزیر تعاون کار رفاه امور اجتماعی در آق قلا گفت : باید از این کارگاه های تولیدی مبل در عطاآباد آق قلا حمایت شود، چرا که بالغ بر 90 کارگاه تولیدی در این روستا فعال است.

هفته دوم کورس اسبدوانی پاییزه آق قلا برگزار شد
هفته دوم رقابت‌های کورس اسبدوانی پاییزه آق قلا در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

مساعدت فرماندار برای اتمام ساختمان نیمه کاره خانواده معلول آق قلایی + تصاویر
فرماندار آق قلا به همراه ریس اداره بهزیستی آق قلا از خانواده دارای معلول جسمی و حرکتی دیدار کردند و قول مساعدت در اتمام ساختمان نیمه کاره آنها را داند.
استاندار گلستان :
وحدت موجود در گلستان بطور قطع می تواند زمینه های توسعه را فراهم کند
استاندار گلستان گفت : وحدت موجود در جمهوری اسلامی ایران به ویژه در استان گلستان باعث افتخار است و بطور قطع می تواند زمینه های توسعه را فراهم آورد.

تصاویر/مراسم فارغ‌التحصیلی طلاب مدرسه علوم دینی مصلحی آق‌قلا
مراسم فارغ‌التحصیلی چهار طلبه مدرسه علوم دینی مصلحی آق‌قلا با حضور سید مناف هاشمی، استاندار گلستان علما و نمایندگان گلستانی مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
گزارش مردمی از آق قلا؛
صحبت های ترامپ نقض برجام بود/دروغگویی ترامپ برای حامیانش هم به اثبات رسید
مردم آق قلا : هیچ کدام از مردم کشورمان به آمریکا اعتمادی ندارند و عهد و پیمان آن ها را دروغ میدانستند اما امروز این مسئله به همگان ثابت شد که آمریکا عهد شکن است.