شهرستان
تا پایان سال جاری؛
شعبه بانک قرض الحسنه مهر ایران در شهر انبارالوم افتتاح می شود
رئیس امور شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان گلستان  گفت : تا پایان سال جاری ، یک گیشه و بعد از ان یک شعبه کامل همراه با تجهیزات ارتباطی و دو دستگاه ATM در شهر انبارالوم افتتاح خواهد شد .

کلاس های تمرین هنر های رزمی ویژه پیشکسوتان در آق قلا + تصاویر
کلاس های تمرین هنر های رزمی ویژه پیشکسوتان آق قلا در راستای تجلیل از این قشر برگزار شد.
کارگروه امنیت و سلامت غذایی مطرح شد؛
ضرورت ایجاد بازارچه ماهی فروشان در آق قلا
فرماندار آق قلا در کارگروه امنیت و سلامت غذایی، نسبت به ایجاد بازارچه ماهی فروشان و بازارچه متمرکز برای ارائه مواد پروتئینی تاکید کرد
امام جمعه اهل سنت آق قلا :
شما مردم در 22 بهمن علاقه خود به نظام را بار دیگر ثابت کردید
امام جمعه اهل سنت آق قلا گفت : امسال نیز ثابت کردید که علاقمند به نظام هستید و به همین دلیل با اتحاد و وحدت کلمه به خیابان ها آمدید تا باری دیگر حمایت خود را از نظام خودمان و انقلاب خودمان نشان دادید.
امام جمعه انبارالوم آق قلا :
تأئید مجدد و مکرر جمهوری اسلامی ایران در راهپیمایی 22 بهمن/درخواست از استاندار برای حل مشکل آب سد وشمگیر
امام جمعه انبارالوم آق قلا گفت : راهپیمایی 22 بهمن ، تأئید مجدد و مکرر جمهوری اسلامی ایران توسط مردم شریف و متعهد ایران اسلامی بود.

جشن یاوران انقلاب در آق قلا برگزار شد + تصاویر
جشن یاوران انقلاب با هدف ایجاد نشاط میان 5000 دانش آموز در آق قلا برگزار شد.
فرماندار آق قلا :
اقتدار و عظمت ایران اسلامی را مرهون خون شهداء و رهبری هستیم
فرماندار آق قلا در سخنرانی راهپیمایی 22 بهمن شهر آق قلا گفت : عزت ،اقتدار و عظمت ایران اسلامی را مرهون خون شهداء و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری هستیم.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه آق قلا :
احیاء ارزش‌های دینی با محوریت خداباوری از اهداف ایجاد جمهوری اسلامی بود/کاپیتولاسیون از مصادیق وابستگی طاغوت به بیگانگان بود
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه آق قلا در سخنرانی راهپیمایی 22 بهمن انبارالوم گفت : مقابله با نظام سلطه و تغییر جربان تاریخ و مقابله زورگویی و احیای مجدد اسلام و احیاء ارزش‌های دینی با محوریت خداباوری، از اهداف ایجاد جمهوری اسلامی ایران بود.

تصاویر/ خروش تماشایی مردم انبارالوم در جشن انقلاب
در طلیعه فجر چهلم انقلاب اسلامی، راهپیمایی باشکوه مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی در شهر انبارالوم ، جلوه وصف ناپذیری را رقم زد.