شهرستان
کمیته خادمین شهدا گلستان:
گسترش فرهنگ و ایثار شهادت
بسم رب الشهدا و الصدیقین
کمیته خادمین شهدا گلستان با بهره گیری از فضای مجازی و لبیک گویی به فرمان حضرت آقا اقدام به نشر و گسترش فرهنگ ایثار وشهادت میکند...
هفته هفتم کورس اسب دوانی در شهرستان آق قلا
هفته هفتم کورس اسبدوانی پاییزه کشور فردا در آق‌‌قلا برگزار می‌شود
به گزارش خبرگزاری اسپی دژ از آق قلا، هفته هفتم رقابت‌های کورس اسبدوانی پائیزه کشور بعدازظهر جمعه (دوم آبان ماه) در مجموعه سوارکاری شهرستان آق قلا بدون حضور تماشاگران برگزار می‌شود.
نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی:
استیضاح روحانی در شرایط فعلی تبعات مناسبی ندارد
به گزارش اسپی دژ: دکتر غلامرضا منتظری با توجه به رهنمودهای  مقام معظم رهبری در آغاز شروع به کار مجلس و خطوط کلی که ترسیم کردند در مجموع این استیضاح را به مصلحت نمی دانم .
مدیرکل هواشناسی گلستان :
ورودسامانه بارشی از فردا شب به گلستان/کاهش ۸ درجه‌ای دما
به گزارش اسپی دژ: بر اساس پیش بینی الگو‌های هواشناسی از سه شنبه شب در استان شاهد نفوذ سامانه ناپایدار و مرطوبخواهیم بود.
استاندار گلستان گفت:
قیمت نان در گلستان تا پایان امسال تغییر نمی‌کند
استاندار امروز در سومین جلسه کارگروه گندم، آرد و نان استان با اعلام این خبر گفت: در گلستان ۲هزار و ۳۲۵نانوایی آزادپز و دولتی پز فعالیت دارند که باید نظارت درستی در نحوه توزیع آرد بین آن‌ها صورت گیرد.
لیگ برتر فوتبال استان گلستان
خط نشان کیمیا رشد آق قلا در هفته اول نگاه مسئولین به این تیم
به گزارش اسپی دژ:درحالی که تقریبا نتایج هفته اول لیگ برتر گلستان نزدیک به هم بود این کیمیا رشد آق قلا بود که با جوانان دلسوز و آینده دار شهرستان آق قلا قدم اول را محکم تر برداشت
اعضای کمیته هواشناسی کشاورزی گلستان 
توصیه کمیته هواشناسی به کشاورزان گلستان
به گزارش اسپی دژ: با توجه به شروع کشت پاییزه محصولات کشاورزی در گلستان اعضای کمیته هواشناسی کشاورزی گلستان توصیه‌هایی به کشاورزان ارائه کردند.
موج تغییرات مدیریتی در شرق گلستان؛
انتصاب ۷ بخشدار و معاون عمرانی در شرق گلستان
به گزارش اسپی دژ:طی حکمی از سوی هادی حق شناس‌‌ استاندار گلستان، دو معاون عمرانی و ۵ بخشدار در شرق گلستان منصوب شدند.
فرمانده نیرو انتظامی شهرستان آق قلا:
همه برای امنیت و سلامت
به گزارش اسپی دژ: به مناسبت هفته نیرو انتظامی برگزاری صبحگاه مشترک با حضور نیروهای نظامی و انتظامی، نمایندگی ولی فقیه در سپاه آق قلا حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا اسکندریان ، رئیس عقیدتی سیاسی در نیرو انتظامی شهرستان آق قلا حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا خاتمی نژاد و اعضای شورای تامین در میدان صبحگاه ستاد انتظامی شهرستان آق قلا برگزار شد