شهرستان

راهپیمایی با شکوه 13 آبان در آق قلا برگزار شد +تصاویر
مردم همیشه در صحنه آق قلا امروز در کنار دانش اموزان با فریادهای محکم در محکومیت توطئه‌ها و جنایت‌های استکبار جهانی شعار مرگ بر آمریکا و اسرائیل سر دادند و انزجار خود را از سیاست های ظالمانه مستکبران به نمایش گذاشتند .
از سوی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان اعلام شد؛
مسیر راهپیمایی یوم ا... سیزده آبان در آق قلا
مسیرهای راهپیمایی یوم ا... سیزدهم آبان (روز ملی مبارزه با استکبار جهانی) یکشنبه سیزدهم آبان 1397 سراسر استان گلستان به تفکیک شهر و روستا از سوی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان اعلام شد.

طرح آسفالت و بهسازی معابر شهر آق‌قلا با اعتبار 8 میلیارد ریال
شهردار آق قلا گفت: طرح آسفالت و بهسازی معابر شهر آق‌قلا با 8 میلیارد ریال اعتبار در حال اجراست.

رفتن یا نرفتن فرماندار آق قلا / جایگزین کیست مسئله این است
چند وقتی است که با تغییراتی که در تیم مدیریت استاندار گلستان در حال انجام است گمانه زنی هایی می شود که فرماندار آق قلا به زودی تغییر خواهد کرد و گروه های سیاسی را به تکاپو انداخته است در این میان گروه های سیاسی دلایلی را برای لزوم تغییر ضمیر مطرح می کنند که از این میان میتوان به غیر بومی بودن فرماندار و عدم مدیریت صحیح و ارتباط ضعیف با گروه های سیاسی از دلایل اصلی مخالفت احزاب سیاسی اشاره کرد
به مناسبت هفته پیوند اولیا و مربیان :
همایش متمرکز استانی 2 هزار نفری پیوند اولیا و مربیان شهرستان آق قلا برگزار گردید
همایش متمرکز و استانی 2000 نفری پیوند اولیا و مربیان برگزار شد ، در این مراسم که در سالن امام خمینی (ره) برگزار شد مدیر کل آموزش و پرورش استان گلستان ، فرماندار، بخشداران ، امامان جمعه و جماعت و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی و والدین دانش آموزان حضور داشتند .

بازدید استاندار از دو واحد تولیدی شهرک صنعتی آق قلا
دکتر سید مناف هاشمی در راستای حمایت از تولید کنندگان و سرمایه گذاران،به همراه روسای کل دادگستری،جهاد کشاورزی و صنعت،معدن و تجارت استان، فرماندار و مدیران دستگاههای اجرایی از دو واحد تولیدی شهرک صنعتی آق قلا بازدید به عمل آوردند
سید مناف هاشمی استاندار استان گلستان در مراسم فارغ التحصیلی طلاب آق قلا
مراسم فارغ التحصیلی طلاب نماد واقعی وحدت است
استاندار گلستان در مراسم فارغ التحصیلی طلاب حوزه علمیه اسلامیه روستای میرزاعلی یلقی، با اشاره به آیه شریفه"واعتصموا بحبل الله جمیعا و لا تفرقوا"،استان گلستان را رنگین اقوام مختلف ایران زمین خواند و گفت اقوام مختلف در گلستان با محوریت نماینده معزز ولی فقیه،اهل تشیع و تسنن در کنار هم با وحدت و برادری زندگی می کنند.
هزارجریبی نماینده مجلس اعلام کرد
مسیر آق قلا به گنبدکاووس با اعتبار ۱۵ میلیارد ریال روکش آسفالت می شود
نبی هزار جریبی در حاشیه این بازدید گفت :با رایزنی های صورت گرفته با وزارت راه و شهرسازی و پیگیری های استاندار محترم و همچنین فرماندار شهرستان آق قلا مبلغ 15 میلیارد ریال اعتبار جهت روکش آسفالت سه راهی عطا آباد تا اوچ تپه بخش مرکزی تصویب شده است.
چهار راه مرگ به میدان زندگی تبدیل می شود
آرزوی ۴ ساله آق قلایی ها در آستانه تحویل
ضمیر فرماندار آق قلا در حاشیه بازدید از مراحل پایانی این پروژه گفت : ۹۰ درصد پروژه میدان زندگی (چهار راه مرگ قدیم) در حال حاضر تکمیل شده است و تا این مرحله مبلغ ۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان هزینه شده است