شهرستان
گزارش :
بازدید نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از اداره تامین اجتماعی شهرستان آق قلا
به گزارش خبرنگار سایت اسپی دژ : دکتر منتظری نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی و نماینده گرگان و آق قلا به همراه غراوی فرماندار شهرستان و فریبا صحنه رئیس اداره تامین اجتماعی شهرستان آق قلا از این اداره در این شهرستان بازدید کردند
قدرت اومیکرون نمایان شد
نباید در ایمنی واکسن بخوابیم
به گزارش اسپی دژ : سویه اومیکرون در حال قدرت نمایی است و این در حالی است که همگان نسبت به رعایت پروتکل‌ها بی اعتنا شده‌ایم و تصور می‌کنیم که کرونا رو به پایان است.
ساخت خانه ۴ معلول گلستانی به کجا رسید؟
مدیرکل بهزیستی گلستان گفت: ساخت خانه برای خانواده آق قلایی دارای ۴ معلول در مرحله تکمیل نهایی است.
به گزارش سایت اسپی دژ : سید مهدی حسینی گفت: تعهد بهزیستی در ساخت خانه ۴ معلول، ۲۵ میلیون تومان بوده که پرداخت شده است و این خانه هم اکنون در مرحله نصب شیرآلات و لوله کشی گاز قرار دارد.
جمعه امید؛
استاندار گلستان مهمان روستاهای آق قلا
به گزارش اسپی دژ : استان گلستان که بی شک از چندین حیث ایرانی کوچک و یک مدل کوچک شده از این کشور عزیز است در عین دارا بودن سرسبزی، اقلیم های زیبا و دلنشین در بخش از پهنه خود مناطق محروم و کمتر توسعه یافته ای را در خود جای داده است که در طول دهه های مختلف نیز این محرومیت به دلیل فقدان تدبیر درست دچار عقب ماندگی های توسعه ای مضاعف شده است.
با هدف افزایش ایمنی
تعریض و آسفالت محور آق قلا به بندرترکمن
به گزارش اسپی دژ : مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان گفت: تعریض و آسفالت محور اصلی آق قلا به بندرترکمن (از میدان زندگی آق قلا به سمت بندرترکمن) با هدف ارتقای ایمنی محور بطول ۸ کیلومتردر حال اجراست.
در راستای اجرای طرح شهید شوشتری؛
کارگاه آموزشی " مهارت های زندگی " در محلات محروم آق قلا برگزار شد
به گزارش اسپی دژ : مرجان طریک افزود: هر ساله طرح شهید شوشتری با هدف ایجاد اشتغال و خدمت به اقشار آسیب پذیر و محرومیت زدایی در نقاط محروم و کم برخوردار شهرستان با مشارکت ادارات شهرستان برگزار و پیگیری می شود.
معاون سیاسی و امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان:
شهدا با ایثار و جانفشانی در طول چهار دهه از انقلاب اسلامی،آرامش و امنیت برقرار نمودند.
به گزارش سایت اسپی دژ سید علی مهاجر معاون سیاسی و امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان به خبرنگار ما در شهرستان آق قلا گفت : شهدا با ایثار و جانفشانی در طول چهار دهه از انقلاب اسلامی،آرامش و امنیت را در جای جای کشور برقرار نمودند.
لزوم توجه مسئولان؛
انباشت زباله در روستای انبارتپه شهرستان آق قلا
به گزارش اسپی دژ : انباشت زباله در روستای انبارتپه از توابع بخش مرکزی شهرستان آق قلا به معضلی جدی برای ساکنین این روستا تبدیل شده و چهره نامطلوبی را در انظارعمومی به نمایش گذاشته است‌ و کم توجهی و عدم توجه مسئولان به ویژه دهیار و شورا در خصوص رسیدگی به انباشت و جمع آوری زباله از سوی دیگر، چهره روستا را نازیبا ساخته است.
فرمانده سپاه آق قلا در دومین سالگرد شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی در روستای اسلام آباد بخش وشمگیر:
شهید حاج قاسم سلیمانی یک مکتب هست
به گزارش سایت اسپی دژ سرهنگ پاسدار یعقوب مصطفی لو فرمانده سپاه آق قلا به خبرنگار ما در دومین سالگرد شهید سلیمانی در روستای اسلام آباد بالا بخش وشمگیر گفت : حاج قاسم سلیمانی فردی شجاع بود وهیچ هراسی از دشمن نداشت و برای آرامش وآسایش ممالک اسلامی ازجمله ایران بی وفقه تلاش میکرد و دشمن در پی تخریب مکتب حاج قاسم است