شهرستان
علی متکی :
دل بستن به شیطان بزرگ اشتباهی محض است.
به گزارش خبرنگار سایت اسپی دژ: علی متکی کارشناس ارشد مدیریت دولتی گفت: دل بستن به شیطان بزرگ و اعتماد به آن کاری بسیار غلط و اشتباهی محض است.
دکتر زارع:
ریاست بیمارستان آل جلیل شهرستان آق قلا :
به گزارش خبرنگار سایت اسپی دژ : رئیس بیمارستان آل جلیل شهرستان آق قلا دکتر زارع در این نشست با عرض خوش آمد گویی به مراجعان ، هدف از برگزاری این جلسه را شنیدن نقطه نظرات،پیشنهادات و انتقادات مراجعین عنوان نمودند.
امام جمعه شهرانبارالوم:
تولید واکسن ایرانی یعنی اقتدار ملت ایران
🔸به گزارش خبرنگار سایت اسپی دژ: امام جمعه شهر انبارالوم و بخش وشمگیر حجت الاسلام والمسلمین جلیل دماوندی در نماز جمعه این هفته با سخنی از مقام معظم رهبری گفت:خرید واکسن کووید ۱۹ممنوع است علت برای اینکه حضرت آقا واکسن کووید ۱۹ را ممنوع کرد بخاطر اینکه ایران محل ازمایشگاه نیست.
مدیرکل مدیریت بحران گلستان:
طوفان با سرعت ۱۲۹ کیلومتر در گلستان
به گزارش اسپی دژ: قادری مدیرکل مدیریت بحران گلستان گفت: سرعت طوفان بامداد امروز در استان ۱۲۹ کیلومتر برآورد شده است.
به زودی :
سی تی اسکن فیلیپس در بیمارستان آق قلا، جانمایی می‌شود
به گزارش خبرنگار سایت اسپی دژ: رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان از جانمایی یک دستگاه سی تی اسکن ۱۶ اسلایس فیلیپس برای بیمارستان آل جلیل آق قلا در هفته آینده خبر داد
تفاهم نامه همکاری کمیته امداد استان با سازمان بسیج سازندگی
تفاهم نامه همکاری کمیته امداد استان گلستان با سازمان بسیج سازندگی سپاه نینوای استان
به گزارش سایت اسپی دژ ، تفاهم نامه همکاری کمیته امداد استان گلستان با سازمان بسیج سازندگی سپاه نینوای استان به منظور تهیه جهیزیه، ایجاد اشتغال، اقدامات عمرانی، خدمات رسانی در تهیه پوشاک و کالاهای ضروری مددجویان،حمایت در ایجاد صندوق و تعاونی های اشتغالزایی مردم یار و ارائه خدمات در پوشش رسانه ای فعالیت های کمیته امداد به امضاء رسید.
نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس:
دستگاه های فرهنگی بستر شناخت مکتب فاطمی و علوی را فراهم کنند
به گزارش سایت اسپی دژ ؛ غلامرضا منتظری امروز در نشست هم اندیشی سبک زندگی فاطمی با موضوع حضرت زهرا(س) الگوی زن پیشرفته، اظهار کرد: حضرت زهرا(س) یک الگوی تمام عیار برای بانوان است.
نماینده ولی فقیه در استان:
شهدای مدافع سلامت نماد برجسته ایثار هستند
به گزارش خبرنگار سایت اسپی دژ: آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در مراسم گرامیداشت شهدای مدافع سلامت استان گفت: سالی که در حال سپری شدن است با وجود ویروس کرونا برای همه جهانیان، سال بسیار سختی است که انشالله هرچه زودتر با ساخت واکسن، راهی برای زندگی آسوده برای بشر ایجاد شود
معاون وظیفه عمومی ناجا گفت:
۳ ماه کسر خدمت به ازای هر فرزند / مرخصی سربازان ۳۰ روزه شد
به گزارش سایت اسپی دژ: سردار تقی مهری اظهار داشت: برابر تدبیر ستاد کل نیروهای مسلح و فرمانده ناجا، تسهیلاتی برای سربازان متأهل پیش بینی شده است.